Adam Soroko i Paweł "Tybori" Tyburski zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Soroko vs Tyburski Prime Show MMA 2

Soroko vs Tyburski na Prime Show MMA 2, czyli kolejna ciekawa walka na karcie walk tej gali. Ciekawa w dużej mierze dlatego, bo Soroko miał walczyć na pierwszej gali Prime Show MMA, ale... nie zjawił się na wydarzeniu. Soroko dostał jednak drugą szansę od organizatorów i zawalczył na drugiej gali, choć na papierze miał znacznie trudniejszego rywala niż pierwotnie.

Kto wygrał walkę Soroko vs Tyburski?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Soroko vs Tyburski, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Tybori. Kurs na jego triumf wynosił 1.16, z kolei wygrana Soroko została oszacowana na kurs 4.

Wynik walki Soroko vs Tyburski

Wynik walki Soroko vs Tyburski poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze Tyburski nie powinien mieć żadnych kłopotów z pokonaniem Soroko. Jest jednym z najlepszych stójkowiczów w polskim środowisku freakfightowym, jest w treningu, jest lepszy od swojego rywala. Soroko w ostatnich miesiącach miał spore problemy zdrowotno-prywatne, więc nic nie wskazuje na to, żeby miał zagrozić Tyburskiemu.

Zobacz także – kim jest Soroko?

Opis walki Soroko vs Tyburski

Opis walki Soroko vs Tyburski, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach? Choć Soroko zaprezentował w swoich walkach na gali The War sporą odporność na ciosy i serce do walki, nic nie wskazywało na to, żeby miał sprawić kłopoty Tyburskiemu. Tybori powinien wygrać pewnie i to przed czasem.

I runda:

Mocne kopnięcia i ciosy z obu stron. Soroko pokazuje ruchem rąk, że nie boi się przyjmować kopnięć Tyboriego. Po ponad minucie walki Tybori oddaje mocny cios na wątrobę Soroko, który słania się z bólu. Sędzia liczy Soroko, który zgłasza, że jest gotowy do dalszej walki. Po chwili jednak sytuacja się powtarza - Sorko po raz drugi jest liczony. Kolejny raz Soroko wstaje, ale zdecydowanie lepszy Tybori oddaje decydujący cios, a sędzia kończy pojedynek.

Tybori pokonał Soroko przez TKO, runda 1.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: