Mikołaj Jędruszczak i Mateusz "Milu" Mil zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Jędruszczak vs Milu Prime Show MMA 2

Jędruszczak vs Milu na Prime Show MMA 2, czyli walka dwóch gwiazd programów typu reality show. O umiejętnościach sportowych obu zawodników niewiele jednak było wiadomo, więc nic dziwnego, że bukmacherzy od początku mieli problem ze wskazaniem faworyta w tym starciu. Jedna wielka niewiadoma!

Kto wygrał walkę Jędruszczak vs Milu?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Jędruszczak vs Milu, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów minimalnym faworytem tego starcia był Milu. Kurs na jego triumf wynosił 1.65, z kolei wygrana Jędruszczaka została oszacowana na kurs 1.98.

Wynik walki Jędruszczak vs Milu

Wynik walki Jędruszczak vs Milu poznaliśmy już w sobotę 9 lipca. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze faworyta nie było, gdyż kompletnie nic nie wiedzieliśmy na temat obu zawodników. Na swój sposób było więc to ciekawe, ale z drugiej strony uciążliwe, jeśli chodzi o ewentualne wytypowanie triumfatora.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Opis walki Jędruszczak vs Milu

Opis walki Jędruszczak vs Milu, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Z racji tego, że nie wiedzieliśmy nic o obu zawodnikach, trudno było cokolwiek przewidywać. Kto jest lepszy w stójce? Czy ktoś pójdzie po obalenie? Wiele pytań, odpowiedzi brak - poznaliśmy je w sobotę na gali Prime Show MMA 2.

I runda:

Pierwsza minuta charakteryzowała się kilkoma kopnięciami z obu stron. Nagle Jędruszczak próbował obalić Milu, ale ten odwrócił całą sytuację na swoją korzyść, oddając grad ciosów w głowę Jędruszczaka. Sędzia był już bliski zakończenia walki, jednak Jędruszczak pokazał charakter i się nie poddał.

II runda:

Milu znowu obalił Jędruszczaka, jednak nie do końca wykorzystał dosiad, zadając mało ciosów.

III runda:

Na początku ostatniej rundy Jędruszczak trafił Mila, obalając go i przechodząc do dosiadu. Niestety Jędruszczakowi zabrakło koncentracji, popełniając błąd, który wykorzystał Milu, odwracając sytuację. Po kilkudziesięciu sekundach sędzia podniósł walkę do stójki. Na koniec rundy Milu posłał potężne kopnięcie na głowę Jędruszczaka.

Milu pokonał Jędruszczaka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: