Jakub "Hecman" Rygiel i Dawid "Ambro" Ambroziak zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Hecman vs Ambro Prime Show MMA 2

Hecman vs Ambro na Prime Show MMA 2, czyli pierwsza na tej gali walka duży vs mały. Hecman jest bowiem potężnym zawodnikiem wagi ciężkiej, z kolei Ambro waży od niego kilkadziesiąt kilogramów mniej. Pojedynek odbył się w formule bokserskiej, co z pewnością faworyzowało znacznie lepiej wyszkolonego technicznie Ambroziaka.

Kto wygrał walkę Hecman vs Ambro?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Hecman vs Ambro, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Ambro. Kurs na jego triumf wynosił 1.20, z kolei wygrana Hecmana została oszacowana na kurs 3.60.

Wynik walki Hecman vs Ambro

Wynik walki Hecman vs Ambro poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze faworytem był Ambroziak i wydawało się, że posiada wszelkie atuty ku temu, żeby pokonać Hecmana. Rygiel jest znacznie większy i silniejszy, ale dobrze czujący się w stójce Ambro na spokoju powinien wypunktować ociężałego i wolnego przeciwnika.

Zobacz także – kim jest Hecman?

Opis walki Hecman vs Ambro

Opis walki Hecman vs Ambro, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Ruchliwy Ambro vs polujący na jeden cios Hecman. W swojej pierwszej walce na Prime Show MMA Hecman nie zdążył jednak zadać żadnego ciosu i został pokonany. Tym razem Ambro być może go nie znokautuje, ale na pewno jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

I runda:

Ambroziak ruszył na Hecmana, ale ten nie pozostawał dłużny. Hecman poruszał się bardzo statycznie, a jego ciosy były zbyt przewidywalne i wolne. Pod koniec Ambroziak trafił Hecmana, lekko go zamraczając. Po rundzie lekarz zaczął sprawdzać wzrok Hecmana i po chwili podjął decyzję o niedopuszczeniu Jakuba "Hecmana" Rygiela do kolejnej rundy.

Dawid "Ambro" Ambroziak pokonał Jakuba "Hecmana" Rygiela przez TKO (przerwanie lekarskie po pierwszej rundzie).

Wyniki walk Prime Show MMA 2: