Damian "Stifler" Zduńczyk i Bombardier zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Stifler vs Bombardier Prime Show MMA 2

Stifler vs Bombardier na Prime Show MMA 2, czyli kolejna walka małego z dużym na tej gali. Stifler jest bowiem znacznie lżejszy i mniejszy od swojego senegalskiego rywala. Bombardiera mieliśmy okazję poznać przy okazji walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW, kiedy przegrał w kilkanaście sekund. Z kolei Stifler w debiucie przegrał z Popkiem. Tym razem ktoś musiał wygrać!

Kto wygrał walkę Stifler vs Bombardier?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Stifler vs Bombardier, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Bombardier. Kurs na jego triumf wynosił 1.35, z kolei wygrana Stiflera została oszacowana na kurs 2.70.

Wynik walki Stifler vs Bombardier

Wynik walki Stifler vs Bombardier poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze trudno było wskazać, kto wygra. Bombardier w walce z Pudzianem nie pokazał kompletnie nic. Jest ociężały i łatwy do trafienia, ale pytanie, czy Stifler zaryzykował i ruszył na swojego potężnego rywala?

Zobacz także – kim jest Bombardier?

Opis walki Stifler vs Bombardier

Opis walki Stifler vs Bombardier, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Stifler z pewnością chciał trzymać dystans i trafiać pojedynczymi ciosami, dążąc do zmęczenia Senegalczyka. Z kolei Bombardier miał polować na obalenie - jeśli zdołałby zdominować w parterze Stiflera, to ten z pewnością już spod niego by nie wstał.

I runda:

Stifler ruszył do przodu, próbując kopnąć kolanem Bombardiera, jednak był to poważny błąd. Bombardier natychmiast obalił Stiflera i sprowadził na niego grad ciosów. Przewaga ponad 60 kilogramów zrobiła swoje i po kilku sekundach mamy po walce!

Bombardier pokonał Stiflera przez TKO, runda 1.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: