Marcin Wrzosek i Piotr "Ochroniarz Oszusta z Tindera" Kałuski zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Wrzosek vs Kałuski Prime Show MMA 2

Wrzosek vs Kałuski na Prime Show MMA 2, czyli druga na tej gali walka duży vs mały. Ochroniarz Oszusta z Tindera jest bowiem potężnym zawodnikiem wagi ciężkiej, z kolei Wrzosek waży od niego kilkadziesiąt kilogramów mniej. Pojedynek odbył się w formule stójkowej, co z pewnością faworyzowało znacznie lepiej wyszkolonego technicznie Wrzoska.

Kto wygrał walkę Wrzosek vs Kałuski?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Wrzosek vs Kałuski, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Polish Zombie. Kurs na jego triumf wynosił 1.30, z kolei wygrana Kałuskiego została oszacowana na kurs 2.92.

Wynik walki Wrzosek vs Kałuski

Wynik walki Wrzosek vs Kałuski poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze faworytem był Wrzosek i wydawało się, że posiada wszelkie atuty ku temu, żeby pokonać Kałuskiego. Ochroniarz Oszusta z Tindera był znacznie większy i silniejszy, ale dobrze czujący się w stójce Wrzosek na spokoju powinien wypunktować ociężałego i wolnego przeciwnika.

Zobacz także – kim jest Ochroniarz Oszusta z Tindera?

Opis walki Wrzosek vs Kałuski

Opis walki Wrzosek vs Kałuski, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Ruchliwy Polish Zombie vs polujący na jeden cios Kałuski. W swojej karierze Wrzosek toczył tyle walk na najwyższym poziomie, że nie powinien mieć żadnego problemu z pokonaniem debiutanta. Na papierze łatwa walka dla Wrzoska.

I runda:

Wrzosek konsekwentnie zadaje kopnięcia na wielką nogę Kałuskiego. W połowie pierwszej rundy Kałuski próbuje zadawać silne ciosy, a Wrzosek jest zmuszony uciekać od rywala. Po chwilowym zatrzymaniu walki przez sędziego Piotr Kałuska odwraca się plecami do Wrzoska, który wykorzystuje ten moment nieuwagi i zadaje ciosy na głowę Kałuskiego. Obaj panowie schodzą na przerwę, Wrzosek tańczy, pokazując, że jest w pełni sił, a Kałuska ciężko oddycha.

II runda:

Wrzosek konsekwentnie męczy nogę Kałuskiego mocnymi kopnięciami. "Ochroniarz Oszusta z Tindera" ciężko oddycha. Wrzosek cały czas kopie w lewe kolano Kałuskiego. W trzeciej minucie drugiej rundy mamy knockdown - Kałuska jest liczony i mocno utyka. Niestety silne ciosy Wrzoska na nogę Kałuskiego zrobiły swoje i ten poddaje walkę.

Wrzosek pokonał Kałuskiego przez TKO, runda 2.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: