Piotr Kaluski to kolejny zawodnik zakontraktowany przez federację Prime Show MMA. Z czego znany jest... ochroniarz Oszusta z Tindera?

Kim jest Piotr Kaluski?

Kim jest Piotr Kaluski? Kto to Piotr Kaluski? Gdy federacja Prime Show MMA w maju 2022 roku ogłosiła zakontraktowanie tego mężczyzny, z pewnością wielu z kibiców mogło sobie zadać tego typu pytania. O Kaluskim nie było bowiem wcześniej szczególnie głośno, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ewentualne występu w polskich federacjach typu freak fight.

O mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że był ochroniarzem słynnego Oszusta z Tindera. Simon Leviev, bo o nim mowa, to bohater niezwykle popularnego dokumentu na Netflixie pod tytułem właśnie Oszust z Tindera. Kaluski był ochroniarzem oszusta i również pojawił się w serialu, ale o tym nieco później.

Piotr Kaluski wiek

Ile lat ma Piotr Kaluski? W jednym z wywiadów Ochroniarz Oszusta z Tindera zdradził swój wiek - mężczyzna ma 38 lat.

Piotr Kaluski wzrost

Wiadomo natomiast, ile mierzy Piotr Kaluski. Wzrost mężczyzny to bagatela 200 centymetrów.

 

 

Piotr Kaluski waga

Również waga Kaluskiego została podana w momencie ogłoszenia jego angażu w Prime Show MMA. Ochroniarz Oszusta z Tindera waży aż 142 kilogramy.

Ochroniarz Oszusta z Tindera

Ochroniarz Oszusta z Tindera, czyli... od tego wszystko się zaczęło. W 2022 roku na platformie Netflix pojawił się dokument właśnie o takim tytule. Opowiada on o mężczyźnie, który wykorzystuje kobiety i uwodzi je, a następnie na różne sposoby pozyskuje od ich setki tysięcy, oszukując je na różne sposoby. Kaluski również ma swój epizod w tym filmie, dzięki czemu przyległa do niego łatka i pseudonim "Ochroniarz Oszusta z Tindera".

Mężczyzna udzielił kilku wywiadów po premierze filmu, w którym narzekał, że nie może znaleźć pracy i ma problemy natury psychicznej - właśnie przez ten dokument. Pozwał Netflixa na trzy miliony euro, gdyż uważa, że został przedstawiony w złym świetle jako wspólnik oszusta, podczas gdy - jak sam twierdzi - nikomu nic nie ukradł i nie brał udziału w przekrętach.

Piotr Kaluski Prime Show MMA

Można powiedzieć, że Kaluski w maju 2022 roku znalazł pracę. Jak się okazało, ochroniarz Oszusta z Tindera został przedstawiony jako nowy zawodnik organizacji Prime Show MMA.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Patrząc na media społecznościowe mężczyzny, do swojego debiutu w MMA przygotowuje się w bokserskim klubie Legia Warszawa pod okiem trenera Ryszarda Michalskiego. Kaluski na swoim profilu na Instagramie zamieścił również zdjęcie z Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie głównym trenerem od MMA jest Mirosław Okniński.

Kto wygrał walkę Rafał Gawron vs Piotr Kałuski na Prime Show MMA 4?

Piotr Kaluski walka

Walka ochroniarza Oszusta z Tindera zaplanowana jest na drugą galę Prime Show MMA. Z kim Kaluski zawalczy w debiucie w organizacji, za którą stoi między innymi Kasjusz "Don Kasjo" Życiński? Jego przeciwnikiem będzie... Marcin Wrzosek, były mistrz KSW, będący lżejszy od Kaluskiego o kilkadziesiąt kilogramów.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Piotr Kaluski Instagram

Ochroniarz Oszusta z Tindera na Instagramie udziela się pod nazwą peter_kaluski. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje prawie 35 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Piotr Kaluski?
Piotr Kaluski był ochroniarzem słynnego Oszusta z Tindera. Ile wzrostu ma Piotr Kaluski? Mężczyzna mierzy 200 centymetrów.