Piotr Kaluski to kolejny zawodnik zakontraktowany przez federację Prime Show MMA. Z czego znany jest… ochroniarz Oszusta z Tindera?

Kim jest Piotr Kaluski?

Kim jest Piotr Kaluski? Kto to Piotr Kaluski? Gdy federacja Prime Show MMA w maju 2022 roku ogłosiła zakontraktowanie tego mężczyzny, z pewnością wielu z kibiców mogło sobie zadać tego typu pytania. O Kaluskim nie było bowiem wcześniej szczególnie głośno, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ewentualne występu w polskich federacjach typu freak fight.

O mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że był ochroniarzem słynnego Oszusta z Tindera. Simon Leviev, bo o nim mowa, to bohater niezwykle popularnego dokumentu na Netflixie pod tytułem właśnie Oszust z Tindera. Kaluski był ochroniarzem oszusta i również pojawił się w serialu, ale o tym nieco później.

Piotr Kaluski wiek

Ile lat ma Piotr Kaluski? W jednym z wywiadów Ochroniarz Oszusta z Tindera zdradził swój wiek – mężczyzna ma 38 lat.

Piotr Kaluski wzrost

Wiadomo natomiast, ile mierzy Piotr Kaluski. Wzrost mężczyzny to bagatela 200 centymetrów.

Piotr Kaluski waga

Również waga Kaluskiego została podana w momencie ogłoszenia jego angażu w Prime Show MMA. Ochroniarz Oszusta z Tindera waży aż 150 kilogramów.

Ochroniarz Oszusta z Tindera

Ochroniarz Oszusta z Tindera, czyli… od tego wszystko się zaczęło. W 2022 roku na platformie Netflix pojawił się dokument właśnie o takim tytule. Opowiada on o mężczyźnie, który wykorzystuje kobiety i uwodzi je, a następnie na różne sposoby pozyskuje od ich setki tysięcy, oszukując je na różne sposoby. Kaluski również ma swój epizod w tym filmie, dzięki czemu przyległa do niego łatka i pseudonim „Ochroniarz Oszusta z Tindera”.

ODBIERZ 20 PLN

BEZ DEPOZYTU Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Mężczyzna udzielił kilku wywiadów po premierze filmu, w którym narzekał, że nie może znaleźć pracy i ma problemy natury psychicznej – właśnie przez ten dokument. Pozwał Netflixa na trzy miliony euro, gdyż uważa, że został przedstawiony w złym świetle jako wspólnik oszusta, podczas gdy – jak sam twierdzi – nikomu nic nie ukradł i nie brał udziału w przekrętach.

Piotr Kaluski Prime Show MMA

Można powiedzieć, że Kaluski w maju 2022 roku znalazł pracę. Jak się okazało, ochroniarz Oszusta z Tindera został przedstawiony jako nowy zawodnik organizacji Prime Show MMA.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Patrząc na media społecznościowe mężczyzny, do swojego debiutu w MMA przygotowuje się w bokserskim klubie Legia Warszawa pod okiem trenera Ryszarda Michalskiego. Kaluski na swoim profilu na Instagramie zamieścił również zdjęcie z Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie głównym trenerem od MMA jest Mirosław Okniński.

Piotr Kaluski walka

Walka ochroniarza Oszusta z Tindera zaplanowana jest na drugą galę Prime Show MMA. Z kim Kaluski zawalczy w debiucie w organizacji, za którą stoi między innymi Kasjusz „Don Kasjo” Życiński? Jego przeciwnikiem będzie… Red, popularny raper bałkańskiego pochodzenia, od ponad 20 lat mieszkający w Polsce.

Zobacz także – karta walk Prime Show MMA 2

Piotr Kaluski Instagram

Ochroniarz Oszusta z Tindera na Instagramie udziela się pod nazwą peter_kaluski. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje kilka tysięcy osób, ale na pewno występ na medialnej gali typu freak fight zwiększy jego popularność.


Z czego znany jest Piotr Kaluski?
Piotr Kaluski był ochroniarzem słynnego Oszusta z Tindera.
Ile wzrostu ma Piotr Kaluski?
Mężczyzna mierzy 200 centymetrów.