Rafał Gawron w internecie zasłynął dzięki konfliktowi z rodziną Murańskich. Kim jest Rafał Gawron? Ile lat ma Rafał Gawron? W jakich filmach grał Rafał Gawron? Czy Rafał Gawron ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Rafał Gawron?

Kim jest Rafał Gawron? Kto to Rafał Gawron? Rafał Gawron jest polskim aktorem. Znany jest przede wszystkim z występów w takich produkcjach jak “Pitbull”, “Jak pokochałam gangstera” czy “Asymetria”. W internecie dał się poznać po tym, jak w wywiadzie dla kanału “AntyFakty” zdradził wiele informacji na temat Mateusza i Jacka Murańskiego. Okazało się także, że przez pewien czas był on ochroniarzem Mateusza Murańskiego.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA 

Rafał Gawron wiek

Ile lat ma Rafał Gawron? Rafał Gawron urodził się 25 marca 1983 roku. Oznacza to, że w tym roku skończył 39 lat.

Rafał Gawron wzrost

Wzrost Rafała Gawrona to 183 centymetrów.

Rafał Gawron waga

Rafał Gawron waży 109 kilogramów.

Rafał Gawron filmy

Rafał Gawron filmy, czyli w jakich produkcjach można było zobaczyć 39-latka? Najpopularniejszym filmem, w jakim zagrał Rafał Gawron jest “Jak zostałem gangsterem”. Zagrał on tam jednego z ochroniarzy głównego bohatera – Nikodema “Nikosia” Skotarczaka. Gawron miał okazję zagrać również w takich produkcjach jak “Pitbull”, “Borys” czy “Asymetria”. Warto wyróżnić też serial “Ojciec Mateusz”, w którym pojawił się gościnnie.

Rafał Gawron Prime Show MMA

W październiku 2022 roku Rafał Gawron został ogłoszony jako nowy nabytek federacji Prime Show MMA. Wystąpi on na czwartej edycji tej gali, zaplanowanej na 26 listopada, która odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie. Zmierzy się on z Piotrem Kałuskim znany szerzej jako Ochroniarz Oszusta z Tindera.

Kto wygrał walkę Rafał Gawron vs Piotr Kałuski na Prime Show MMA 4?

Rafał Gawron Murańscy

W sierpniu 2022 roku na kanale “AntyFakty” Rafał Gawron udzielił bardzo interesującego wywiadu, w którym powiedział wiele na temat rodziny Murańskich. 39-latek między innymi stwierdził, że Mateusz Murański stosuje niedozwolone środki, a wie to, ponieważ sam pomagał mu je przyjmować. Stwierdził również, że Murańscy na konferencji przed FAME MMA 10 rzucili w jego kierunku kłamliwe oszczerstwa. Od tamtej pory Gawron jest w konflikcie zarówno z Mateuszem, jak i Jackiem Murańskim.

Rafał Gawron Piotr Kałuski

Rafał Gawron w swoim debiutanckim pojedynku zmierzy się z Piotrem Kałuskim, który ma za sobą już jeden występ w klatce. Kałuski na gali Prime Show MMA 3 przegrał przed czasem w formule kickbokserskiej z Marcinem Wrzoskiem. Gawron z Kałuskim od momentu ogłoszenia pojedynku starli się ze sobą już kilkukrotnie. Do pierwszego spięcia doszło podczas konferencji przed Prime Show MMA 4.

Kolejną przepychankę sprokurował Gawron, który rzucił się na Kałuskiego, kiedy ten udzielał wywiadu. Sytuację można zobaczyć od 4:21.

Polski aktor zaatakował swojego rywala także podczas programu promującego kolejną gale Prime Show MMA.

Po raz ostatni Rafał Gawron zaatakował Kałuskiego podczas face to face na drugiej konferencji przed Prime Show MMA 4.

Zobacz także - kim jest Piotr Kałuski?

Rafał Gawron konfident

Rafał Gawron konfident to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz związana z polskim aktorem. Jaka historia się za tym kryje? Na konferencji przed galą FAME MMA 10 Mateusz Murański oskarżył Rafała Gawrona o bycie tak zwanym konfidentem, czyli osobą, która jest współpracuje z służbami będąc informatorem czy donosicielem. 39-latek nagrał ponad półgodzinny film, w którym wyjaśnił całą sprawę.

Rafał Gawron dziewczyna

Czy Rafał Gawron ma dziewczynę? Odpowiedź na to pytanie nie jest znana. Co prawda aktor był widziany na relacjach na Instagramie z pewną kobietą, jednak nie wiadomo czy jest to partnerka 39-latka.

Rafał Gawron YouTube

Rafał Gawron YouTube, czyli czy polski aktor prowadzi kanał na tej platformie? 39-latek ma konto na YouTubie. Nazywa się on tak samo jak jego właściciel, czyli “Rafał Gawron”. Posiada na nim niespełna 2,5 tysiące subskrybentów, a jego filmy obejrzano łącznie nieco ponad 500 tysięcy razy.

Rafał Gawron Instagram

Rafał Gawron prowadzi konto na Instagramie. Aktora można znaleźć na tej platformie pod nickiem @@sportowy_swir_rafal_gawron. Jego poczynania na tym portalu obserwuje 205 tysięcy użytkowników.


Z kim Rafał Gawron zawalczy w debiucie na Prime Show MMA? 
Rafał Gawron w debiutanckiej walce zmierzy się z Piotrem Kałuskiem.
Ile lat ma Rafał Gawron? 
Rafał Gawron urodził się 25 marca 1983 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 39 lat.