Jaś Kapela i Konrad "Skolim" Skolimowski zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Kapela vs Skolim Prime Show MMA 2

Kapela vs Skolim na Prime Show MMA 2, czyli druga walka Jasia Kapeli dla Prime Show MMA. Na pierwszej gali sensacyjnie pokonał Ziemowita Kossakowskiego. Tym razem jego rywalem był debiutujący aktor i piosenkarz disco polo, który był faworytem bukmacherów w tym pojedynku. Czy Kapela ponownie sprawił sensację i wszystkich zadziwił?

Kto wygrał walkę Kapela vs Skolim?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kapela vs Skolim, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Skolimowski. Kurs na jego triumf wynosił 1.35, z kolei wygrana Kapeli została oszacowana na kurs 2.70.

Wynik walki Kapela vs Skolim

Wynik walki Kapela vs Skolim poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze faworytem był Skolimowski, gdyż posiada on nad swoim rywalem przewagę warunków fizycznych. Niewiele wiadomo na temat jego doświadczenia w sportach walki, ale bukmacherzy właśnie w jego osobie upatrywali faworyta tego zestawienia.

Zobacz także – kim jest Skolim?

Opis walki Kapela vs Skolim

Opis walki Kapela vs Skolim, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? O umiejętnościach Skolimowskiego nie wiedzieliśmy za wiele, więc trudno było cokolwiek przewidywać. Kapela w debiucie pokazał, że sumiennie przykładał się do treningów i posiada smykałkę do sportów walki. Pytanie więc, co do klatki wniósł jego drugi przeciwnik - Skolim.

I runda:

Skolim ruszył do ataku, a Kapela odpowiada kopnięciami. Skolim próbuje gilotyny na Kapeli, ale ten dzielnie się broni. Twarz Kapeli czerwienieje, a Skolim cały czas trzyma głowę Kapeli, jednak ten w trakcie obija rywala ciosami. Nagle sytuacja się odwraca, a Jaś Kapela łapie dosiad! Sytacja wygląda niemal identycznie jak na pierwszej Gali Prime, w której Jaś wyszedł z opresji i końcowo pokonał Ziemowita Kossakowskiego.

II runda:

Obaj zawodnicy mocno wykończeni po pierwszej odsłonie zaczynają drugą rundę. Kapela próbuje obalić Skolima, trzymając go za jedną nogę. Skolim trzyma Kapelę w gilotynie. Nagle Skolim zaczyna mocno uderzać Kapelę i ponownie go dusić. Kapela leży na ziemi bez sił, a sędzia karze mu wstawać. Jaś się podnosi, ale Skolim ponownie oddaje grad ciosów i obala Kapelę. Potwornie wykończony Kapela nie jest w stanie bronić się przed ciosami z góry i sędzia przerywa walkę.

Skolim pokonał Kapelę przez TKO, runda 2

Wyniki walk Prime Show MMA 2: