Dominika Rybak i Klaudia "Klaudusiek" Kapuśniak zmierzyły się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Rybak vs Klaudusiek Prime Show MMA 2

Rybak vs Klaudusiek na Prime Show MMA 2, czyli kolejna ciekawa walka na karcie walk tej gali. Ciekawa w dużej mierze dlatego, bo obie zawodniczki debiutowały i nie za bardzo wiadomo było, na co je stać. Pojedynek Rybak i Klaudusiek odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach i wszyscy zakładali, że może być krwawo!

Kto wygrał walkę Rybak vs Klaudusiek?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Rybak vs Klaudusiek, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytką tego starcia była Rybak. Kurs na jej triumf wynosił 1.45, z kolei wygrana Kapuśniak została oszacowana na kurs 2.32.

Wynik walki Rybak vs Klaudusiek

Wynik walki Rybak vs Klaudusiek poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze kompletnie nie wiadomo było, czego się spodziewać. Rybak została ogłoszona jako zawodniczka Prime Show MMA znacznie wcześniej, więc być może trenowała dłużej od swojej rywalki.

Zobacz także – kim jest Klaudusiek?

Opis walki Rybak vs Klaudusiek

Opis walki Rybak vs Klaudusiek, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach? Trudno było przewidzieć. Nie widzieliśmy w akcji Rybak, nie widzieliśmy Kapuśniak. Nie pozostawało nam nic innego, jak czekać na sobotę - wtedy dowiedzieliśmy się, na co stać obie panie!

I runda:

Dominika Rybak zaczyna od low kicka, a Klaudusiek odpowiada high kickiem. Obie zawodniczki sporo kopią. Pod koniec pierwszej minuty Rybak oddaje mocny cios - Klaudusiek jest po raz pierwszy liczona. Rybak naciera na Klaudusiek, która stara się unikać ciosów, uciekając od przeciwniczki. Rybak cały czas próbuje front kicków, ale Klaudia umiejętnie się broni. Świetna runda dla Dominiki Rybak!

II runda:

Rybak cały czas próbuje front kicków i zasypuje rywalkę gradem ciosów. W drugiej minucie rundy Rybak ruszyła niczym tajfun do przodu z kombinacją kopnięć i prawego sierpowego, po którym Klaudusiek ląduje na deskach.

Dominika Rybak pokonała Klaudię "Klaudusiek" Kapuśniak przez TKO, runda 2.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: