Szymon „Goryl” Pilanc i Kacper „Kajmano” Kabara zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Goryl vs Kajmano Prime Show MMA 2

Pilanc vs Kabara na Prime Show MMA 2, czyli inauguracyjna walka drugiej gali Prime. Początkowo pojedynek ten nie był w planach, jednak organizatorzy zmuszeni kilkoma nieobecnościami zawodników z powodu kontuzji postanowili zachować harmonogram 12 walk. Włodarze podkreślali, że będzie to walka czysto sportowa, która odbędzie się w formule pięściarskiej na małe rękawice.

Kto wygrał walkę Goryl vs Kajmano?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szymon „Goryl” Pilanc vs Kacper „Kajmano” Kabara, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Kajmano. Kurs na jego triumf wynosił 1.35, z kolei wygrana Goryla została oszacowana na kurs 2.70.

Wynik walki Goryl vs Kajmano

Wynik walki Goryl vs Kajmano poznaliśmy już w sobotę 9 lipca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze zdecydowanym faworytem był Kajmano ze względu na warunki fizyczne i minimalnie większe doświadczenie oraz obycie z oktagonem. Goryl to debiutant i nikt nie znał jego umiejętności.

Opis walki Goryl vs Kajmano

Opis walki Goryl vs Kajmano, czyli jak wyglądał ten pojedynek? Kacper Kabara miał już za sobą walkę podczas gali CAVEMMA. „Kajmano” swoją pierwszą zawodową walkę stoczył z Konradem Piechaczkiem, który musiał uznać wyższość jaworznianina. W związku z tym miał on większe doświadczenie od Szymona Pilanca. Na korzyść „Kajmano” przemawiały również warunki fizyczne, które jednak nie zawsze okazują się kluczowym elementem w walce. Ciężko było stwierdzić, jak będzie przebiegał ten pojedynek i opis walki Goryl vs Kajmano, ponieważ mało jeszcze wiedzieliśmy o słabych i mocnych stronach obu zawodników.

Od samego początku walki Kajmano wyglądał na zawodnika, który sporo spędził na treningach bokserskich. Po niespełna minucie doszło do pierwszego liczenia Goryla, któremu krew zaczęła cieknąć z nosa. Po chwili sędzia ponownie liczył Goryla i zakończył pojedynek, chociaż zdaniem wielu walka mogła być jeszcze kontynuowana.

Kacper "Kajmano" Kabara pokonał Szymona „Goryla” Pilanca przez nokaut techniczny, runda 1.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: