Pozostałe walki KSW 90

Jubileuszowa gala KSW 90 za nami. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek (3-0) zmierzył się z Ivanem Vitasoviciem (12-5-1). Kto wygrał main event Wrzosek vs Vitasović na KSW 90?

Wrzosek vs Vitasović wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Wrzosek vs Vitasović na gali KSW 90, przekonaliśmy się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Dla Arkadiusza pojedynek na warszawskim Torwarze był czwartym na zasadach MMA w jego karierze. Tym razem jego rywalem był zawodnik bardziej doświadczony od jego poprzednich oponentów. Wcześniej Polak rywalizował z byłymi kickboxerami. Debiutował w sierpniu 2022 roku również na tym obiekcie, pokonując w trzeciej rundzie Tomasza Sararę. Warszawiak powrócił do okrągłej klatki KSW w styczniu 2023 roku, pokonując w rewanżowej walce (tym razem w MMA, a nie K-1) Tomasa Moznego. W trzecim pojedynku na XTB KSW 83: Colosseum 2 Wrzosek pokonał w pierwszej rundzie Bogdana Stoica.

Galę KSW 90 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasović po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Vitasović jest na fali sześciu wygranych z rzędu. Chorwat rozpoczął tę niesamowitą serię w 2020 roku. W ostatnim pojedynku mierzył się z pretendentem do tytułu wagi ciężkiej KSW, Michałem Andryszakiem i rozbił go ciosami w trzeciej rundzie. Tym samym obronił pas mistrzowski organizacji Fight Nation Championship.

Arkadiusz Wrzosek pokonał Ivana Vitasovicia przez TKO, runda I (00:55).