Pozostałe walki KSW 90

Jubileuszowa gala KSW 90 za nami. W drugim pojedynku do klatki weszli Hugo Deux (2-0) oraz Gino Van Steenis (4-0). Kto wygrał walkę Deux vs Steenis na KSW 90?

Deux vs Van Steenis wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Deux vs Van Steenis na gali KSW 90, przekonaliśmy się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Hugo Deux zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2022 w Polsce. Francuz mieszkający w Warszawie w pierwszej walce, do której doszło na gali Strife, wygrał przez techniczny nokaut. W lutym minionego roku powrócił do klatki i zdominował swojego rywala umiejętnościami zapaśniczymi.

Van Steenis ma na koncie cztery zawodowe walki i jeszcze nie zaznał smaku porażki. Debiutował w profesjonalnym MMA trzy lata temu, pokonując na gali w Anglii rywala w pierwszej rundzie przez poddanie.

Galę KSW 90 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasović po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Deux i Van Steenis weszli do klatki KSW jako niepokonani zawodnicy. Jeden z nich po walce utrzymał swój nieskazitelny rekord. Który jednak z nich musiał po raz pierwszy przełknąć gorycz porażki?

Hugo Deux pokonał Gino Van Steenisa przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27).