Karta walk KSW 90, a więc pierwszej gali organizacji KSW w 2024 roku, jest już gotowa! KSW 90 odbędzie się 20 stycznia w Warszawie, a w walce wieczoru wystąpi Arkadiusz Wrzosek. Sprawdź kto zawalczy na KSW 90, a także jak prezentuje się karta walk KSW 90?

KSW 90 karta walk

Jako że KSW 90 odbędzie się w Warszawie, na karcie walk nie mogło zabraknąć zawodników ze stolicy. W walce wieczoru wystąpi Arkadiusz Wrzosek, czyli postać uwielbiana przez warszawską publiczność.

Na karcie walk KSW 90 znalazł się również Bartosz Fabiński. 37-latek zastąpił na KSW 90 kontuzjowanego Radosława Paczuskiego. Do pozostałych zawodników, którzy wystąpią na KSW 90 należą Ramzan Jembiev, Damian Stasiak czy Adam Soldaev.

Main event KSW 90

Co-main event KSW 90

Karta główna KSW 90

Karta wstępna KSW 90

KSW 90 kto walczy

Na gali KSW 90 zobaczymy przede wszystkim występ Arkadiusz Wrzoska, którzy zmierzy się z Ivanem Vitasovicem. Bez wątpienia będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze Wrzoska w MMA. Vitasović jest bowiem na fali sześciu zwycięstw, a w ostatniej walce przed czasem pokonał Michała Andryszaka, zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji FNC.

Ciekawie powinno być również w starciu Damiana Stasiaka z Adamem Soldaevem. Obaj zawodnicy zajmują odpowiednio siódme i ósme miejsce w rankingu wagi piórkowej. Zwycięzca powinien zatem awansować do top 5.

Cała gala rozpocznie się natomiast od walki Karolczyka z Krawczykiem. Warto przy tym zaznaczyć, że Karolczyk nie zmieścił się w limicie wagowym. Na karcie walk KSW 90, poza wcześniej wspomnianymi zawodnikami, wystąpią również Hugo Deux, Marek Samociuk, Islam Djabrailov czy debiutująca w KSW Ewelina Woźniak.

KSW 90 kursy

KSW 90 kursy zostaną wystawione u bukmachera Superbet. Wszystkie gale KSW można w pełni typować u bukmachera Superbet wykorzystując kod promocyjny Superbet.


Kto walczy na KSW 90?
Na KSW 90 wystąpią Arkadiusz Wrzosek, Bartosz Fabiński czy Ivan Vitasović.
Ile jest walk na KSW 90?
Na karcie walk KSW 90 znalazło się 10 pojedynków.