Pozostałe walki KSW 90

Jubileuszowa gala KSW 90 za nami. W walce poprzedzającej co-main event Damian Stasiak (14-9) zmierzył się z Adamem Soldaevem (7-2). Kto wygrał walkę Stasiak vs Soldaev na KSW 90?

Stasiak vs Soldaev wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Stasiak vs Soldaev na gali KSW 90, przekonaliśmy się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Stasiak ma za sobą sześć pojedynków stoczonych w największej organizacji MMA w Polsce i w Europie. Ostatni raz konfrontował się w lipcu zeszłego roku. Rywalem Polaka był Pascal Hintzen, którego poddał w pierwszej rundzie przez duszenie trójkątne nogami.

Galę KSW 90 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasović po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Drugi z Polaków stoczył w KSW trzy pojedynki mniej od swojego oponenta. Debiutował podczas gali KSW 67, mierząc się z Pascalem Hintzenem i pięknym stylu znokautował go w pierwszej odsłonie walki. Ostatni raz jego umiejętności mogliśmy zobaczyć na XTB KSW Colosseum 2. Przegrał z Danielem "Rutkiem" Rutkowskim przez jednogłośną decyzję sędziów i przerwał serię siedmiu triumfów z rzędu.

Adam Soldaev pokonał Damiana Stasiaka przez nokaut, runda II (01:08).