Patryk Kaczmarczyk to wielka nadzieja polskiego MMA, jeśli chodzi o zawodników młodego pokolenia. Kim jest kandydat na wielką gwiazdę KSW?

Kim jest Patryk Kaczmarczyk?

Kim jest Patryk Kaczmarczyk? Kto to Patryk Kaczmarczyk? Tego typu pytania zadaje sobie coraz mniej kibiców sportów walki w Polsce. Jest to bowiem zawodnik MMA, który przez wielu kibiców i ekspertów uważany jest za kandydata na wielką gwiazdę tego sportu w naszym kraju. Kaczmarczyk bowiem bardzo dobrze się bije, ale również potrafi „sprzedać się” odopwiednio w mediach, co w dzisiejszych czasach jest sporym atutem.

Patryk Kaczmarczyk wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o to, ile Patryk Kaczmarczyk ma lat, trzeba przeanalizować fakt, kiedy się urodził. Jeśli chodzi o wiek, Kaczmarczyk urodził się w 1998 roku. Rocznikowo ma więc 23 lata. Biorąc pod uwagę wzrost, zawodnik z Radomia mierzy około 173 centymetry. Waga, w jakiej startuje, to kategoria piórkowa, czyli do 66 kilogramów.

Patryk Kaczmarczyk walka

Patryk Kaczmarczyk walka, czyli wszystko zaczęło się od amatorskich startów w takich organizacjach, jak TFL czy Armia Fight Night. Właśnie w szeregach tej drugiej organizacji, w połowie 2019 roku, zadebiutował, jeśli chodzi o zawodowe pojedynki.

Patryk Kaczmarczyk MMA

Patryk Kaczmarczyk w MMA długo był niepokonany. Jego bilans pojedynków wynosi 7-1. Oprócz startów w Armii Fight Night, której był mistrzem, występował również w organizacji Babilon MMA, gdzie również prezentował się ze znakomitej strony. Dobre występy sprawiły, że kontrakt zaoferowała mu organizacja KSW, której zawodnikiem został w 2021 roku.

 

 

Patryk Kaczmarczyk KSW

W KSW Patryk Kaczmarczyk zadebiutował na gali KSW 60. Pokonał wówczas jednogłośną decyzją sędziów Michała Sobiecha po doskonałej walce z obu stron.

Jak się okazało, kolejny pojedynek stoczył na KSW 64. Jego rywalem był inny z niepokonanych zawodników, Robert Ruchała, z którym wygrał swego czasu w pojedynku amatorskim. Tym razem górą okazał się jego przeciwnik, pokonując Kaczmarczyka jednogłośną decyzją sędziów.

Patryk Kaczmarczyk dziewczyna

Obserwując media społecznościowe młodego zawodnika, wygląda na to, że nie posiada on aktualnie dziewczyny i skupia się na rozwoju w sportach walki. Z pełną stanowczością nie można jednak stwierdzić, czy faktycznie nie ma dziewczyny, gdyż nie zabierał na ten temat głosu w medialnych wystąpieniach.

Patryk Kaczmarczyk Facebook

Jeśli chodzi o media społecznościowe, Kaczmarczyk udziela się między innymi na Facebooku. Jego profil na tym portalu obserwuje ponad osiem tysięcy użytkowników.

Patryk Kaczmarczyk Twitter

Kaczmarczyk jest również aktywny na Twitterze, gdzie regularnie wdaje się w różnego rodzaju dyskusje. Jego profil na tym portalu nazywa się „kaczmarczykmma”.

Patryk Kaczmarczyk Instagram

Kaczmarczyk prowadzi swój instagramowy profil pod nazwą „kaczmmarczyk”. Jego poczynania śledzi około 10 tysięcy obserwujących.


Skąd pochodzi Patryk Kaczmarczyk?
Zawodnik KSW pochodzi z Radomia i tam też trenuje.
Ile lat ma Patryk Kaczmarczyk?
Młody zawodnik urodził się w 1998 roku.