Przy okazji gali KSW 85 największa polska organizacji ponownie zawita do Nowego Sącza. Wydarzenie jest promowane przez postać Roberta Ruchały, który pochodzi z tego miasta. Sprawdź kto zawalczy na KSW 85? Jak prezentuje się karta walk KSW 85?

KSW 85 karta walk

Karta walk KSW 85, którą w pełni będzie można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), jak zazwyczaj w przypadku gal KSW, będzie zawierać dziewięć starć.

W walce wieczoru gali KSW 85 kibice zobaczą bój o pas wagi piórkowej. Salahdine Parnasse przy okazji swojej trzeciej obrony zmierzy się z niepokonanym Robertem Ruchałą. Poza tym pojedynkiem organizacja KSW ogłosiła takie starcie jak Michał Pietrzak vs Marcin Krakowiak czy Patryk Surdyn vs Kamil Szkaradek.

Main event KSW 85

Co-main event KSW 85

Karta główna KSW 85

Karta wstępna KSW 85

KSW 85 kursy

Kursy na KSW 85 zostaną wystawione przez bukmachera LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET). Karta walk KSW 85 obejmuje dziewięć pojedynków i tyle właśnie znajdziemy w ofercie bukmacherów.

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


Kto walczy na KSW 85?
Na KSW 85 wystąpią między innymi tacy zawodnicy jak Salahdine Parnasse, Robert Ruchała, Patryk Surdyn czy Ibragim Chuzhigaev.
Ile jest walk na KSW 85?
Karta walk KSW 85 będzie obejmować 9 pojedynków.