Gala KSW 60 już za nami! Największa polska organizacja MMA w kwietniu zorganizowała kolejną, jubileuszową galę z numerem 60. Kiedy było KSW 60? KSW 60 PPV – ile kosztowało? Kto na KSW 60? Walki KSW 60 – jakie były rezultaty? Czy karta walk KSW 60 była ciekawa?

Kiedy KSW 60?

Kiedy KSW 60? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy przy okazji gali KSW 59, kiedy to ogłoszono, w jakim terminie gala KSW 60 się odbędzie. Największa polska organizacja MMA galę zorganizowała 24 kwietnia, a więc nieco ponad miesiąc po gali KSW 59.

Jak widać federacja KSW narzuciła sobie spore tempo, jeśli chodzi o organizowanie kolejnych gal. Podczas gali KSW 60 poznaliśmy także termin gali KSW 61, która odbędzie się na początku czerwca.

KSW 60 PPV

ksw 60 pay per view

Gala KSW 60, podobnie jak wcześniejsze gale KSW, odbyła się w systemie PPV. KSW 60 PPV kosztowało standardowo 40 złotych. Dostęp do gali KSW 60 można było zamówić między innymi za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu czy serwisu Ipla.

Kto na KSW 60?

Kto na KSW 60? Odpowiedź na to pytanie, jeśli chodzi o czterech zawodników, poznaliśmy podczas gali KSW 59. Ogłoszono wówczas między innymi to, kto na KSW 60 stoczy pojedynek w walce o pas mistrzowski kategorii lekkiej. W swojej pierwszej obronie mistrzowskiego trofeum Marian Ziółkowski zmierzył się z Maciejem Kazieczko.W oficjalnym trailerze gali KSW 60 dowiedzieliśmy się również, kto na KSW 60 zawalczył w wadze ciężkiej. Swój drugi pojedynek w formule MMA stoczył wówczas były pięściarz Izu Ugonoh. Pierwotnie jego rywalem miał być niepokonany w trzech pojedynkach Norweg Thomas "The Last Viking" Narmo, w przeszłości będący hokeistą. Narmo wypadł jednak z karty walk, a zastąpił go Ugur Ozkaplan. Na kilka dni przed galą również Niemiec musiał wycofać się z pojedynku, a ostatecznie rywalem Ugonoha był Marek Samociuk.

Ale to oczywiście nie koniec atrakcji, jeśli chodzi o to, kto na KSW 60 stoczył swoje pojedynki. W walce wieczoru zobaczyliśmy mistrza KSW w wadze półciężkiej, Tomasza Narkuna.

 

 

Walki KSW 60

Walki KSW 60 rozstrzygnęły się już wszystkie. Walki na KSW 60 zobaczyliśmy dziewięć - w tym jedną walkę kobiet. Do startów wróciła Aleksandra Rola, której rywalką w niezwykle ciekawie zapowiadającym się pojedynku była Karolina Wójcik.

Karta walk KSW 60

ksw 60 karta walk


KSW 60: Kiedy odbędzie się gala?
Gala KSW 60 zaplanowana jest na 24 kwietnia 2021 roku.
Czy gala KSW 60 będzie w PPV?
Tak, gala KSW 60 będzie transmitowana w systemie PPV. Koszt wykupienia transmisji to 40 złotych.
Kto wystąpi w walce wieczoru KSW 60?
Tomasz Narkun, mistrz KSW w wadze półciężkiej, wystąpi w walce wieczoru KSW 60.