W listopadzie organizacja KSW po raz drugi w swojej historii zawita do Radomia. KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomskim Centrum Sportu w Radomiu. Sprawdź, kto zawalczy na KSW 88, a także jak prezentuje się karta walk KSW 88?

KSW 88 karta walk

Karta walk KSW 88, którą można typować, wykorzystując kod promocyjny Superbet, to przede wszystkim starcie Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem. Jako że gala KSW 88 odbędzie się w Radomiu, to to zestawienie wydało się pewne jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem. Obaj zawodnicy pochodzą bowiem z Radomia i mają za sobą ogromną rzeszę kibiców.

Na karcie walk KSW 88 wystąpią również tacy zawodnicy jak były mistrz FEN Piotr Kuberski, Stefan Vojcak czy Kamil Gawryjołek. Kibice podczas KSW 88 zobaczą również jedną walkę kobiet. Anita Bekus powróci do klatki w pojedynku z fenomenalną Marią Silvą.

Warto też dodać, że dzień przed galą do karty walk KSW 88 zostały dodane dwa nowe pojedynki. Z powodu niezrobienia wagi przez Ramzana Jembieva jego walka z Danu Tarchillą nie odbędzie się. Obaj zawodnicy pozostali jednak na karcie walk. Jembiev zawalczy z Fabianem Łuczakiem a Tarchilla zmierzy się z debiutującym w zawodowym MMA Vladyslavem Falbiychukem.

Main event KSW 88

Co-main event KSW 88

Karta główna KSW 88

Karta wstępna KSW 88

KSW 88 kursy

KSW 88 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Gale KSW można typować u bukmachera Superbet.


Kto walczy na KSW 88?
Na KSW 88 wystąpią przede wszystkim Daniel Rutkowski, Patryk Kaczmarczyk, Piotr Kuberski, Marcin Wójcik czy Kamil Gawryjołek.
Ile jest walk na KSW 88?
Na karcie walk KSW 88 odbędzie się 10 pojedynków.