Wszystkie walki KSW 88

Danu Tarchila vs Vladyslav Falbiychuk - Wynik

Chwilę przed dzisiejszą galą organizacja podała dwa nowe zestawienia w karcie walk - Danu Tărchilă vs Vladyslav Falbiychuk, Ramzan Jembiev vs Fabian Łuczak. Jeśli chcieliście obstawić pojedynki KSW 88, warto było wykorzystać kod promocyjny Superbet. Zapewniał on pakiet powitalny aż do 3754 PLN!

Tărchilă miał za sobą dwie walki w KSW. W federacji pojawił się po raz pierwszy w marcu tego roku, a podczas swojego debiutu efektownie pokonał Wojciecha Kazieczkę. W drugiej walce zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem, z którym przegrał na punkty. Dwudziestolatek początkowo miał zawalczyć z Ramzanem Jembievem, jednak przeciwnik nie wypełnił limitu wagowego. Z tego powodu organizacja przydzieliła zawodnikom innych rywali, oficjalnie Tărchilă zawalczył z Vladyslavem Falbiychukem. Do dziś stoczył osiem walk, z których sześć wygrał. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez nokaut i dwa przez poddanie. Kurs na wygraną Danu wynosił 1.18, więc był on faworytem walki. Możliwe, że takie przewidywania były spowodowane nagłą zmianą karty walk.

Debiut Vladyslava Falbiychuka został ogłoszony zaledwie dzień przed walką, właśnie dlatego kurs na jego wygraną był równy 5.00. Ukrainiec ma za sobą dość długi staż w amatorskich sportach walki, dodatkowo trenuje on na co dzień z takimi zawodnikami, jak Mateusz Gamrot.

Danu Tarchilla pokonał Vladyslava Falbiychuka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda I - 03:57.