Wszystkie walki KSW 88

Anita Bekus vs Maria Silva - Wynik

Zawodniczki często kończą swoje walki przed czasem, więc tak mogło być także podczas listopadowej gali. Kursy przewidywały wygraną Marii Silvy, więc jeśli chcieliście obstawić ten lub pozostałe pojedynki KSW 88, warto było wykorzystać kod promocyjny Superbet. Zapewniał on pakiet powitalny aż do 3754 PLN!

Anicie Bekus do tej pory udało się wygrać 7 na 10 walk zawodowych. Polka nigdy nie poddała się po porażce, dodatkowo świetnie sobie radzi w oktagonie dzięki znajomości judo, jiu-jitsu oraz kick-boxingu. Niestety była ona zdecydowanie na przegranej pozycji według typerów. Kurs na jej wygraną był równy aż 3.32, co oznaczało, że faworytką jest jej brazylijska przeciwniczka.

Kobiety przed tym starciem miały dość podobny bilans - Maria miała za sobą również 10 walk zawodowych, z czego 9 z nich to zwycięstwa. Większość z nich skończyła się przed czasem, oczywiście na korzyść Brazylijki. Pewnie nikogo nie zdziwi to, że kurs na wygraną Silvy wynosił zaledwie 1.33. Wielu przypuszczało, że ta walka również skończy się przed czasem.

Maria Silva pokonała Anitę Bekus przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27).