Wszystkie walki KSW 88

Luis Henrique da Silva vs Marcin Wójcik - Wynik

Luis Henrique da Silva i Marcin Wójcik zmierzyli się 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. Wydarzenie było reklamowane jako „Bitwa o Radom”, a w walce wieczoru tego eventu zmierzyli się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Jeśli chcieliście obstawić ten lub pozostałe pojedynki KSW 88, warto było wykorzystać kod promocyjny Superbet. Zapewniał on pakiet powitalny aż do 3754 PLN!

Henrique da Silva zadebiutował w organizacji KSW w październiku zeszłego roku. Zmierzył się on z Tomaszem Narkunem, byłym mistrzem wagi półciężkiej. W efektownym stylu pokonał Narkuna kopnięciem na głowę przed czasem. Dla Brazylijczyka była to osiemnasta wygrana w karierze i siedemnasta zdobyta przez nokaut. Mimo takiego świetnego bilansu, kurs na jego wygraną wynosił 3.32. Według typerów to Wójcik miał zdominować tę walkę.

Dzisiejsza walka Marcina Wójcika była dla niego powrotem do federacji KSW po kilkuletniej przerwie. Ma on za sobą wiele świetnych pojedynków, dlatego kurs na jego zwycięstwo w tej walce był równy 1.33. Co ciekawe, jest on nawet byłym pretendentem do tytułu wagi półciężkiej KSW.

Marcin Wójcik pokonał Henrique da Silvę przez nokaut, runda II - 00:31.