Wszystkie walki KSW 88

Ramzan Jembiev vs Fabian Łuczak - Wynik

Wczoraj federacja poinformowała o dwóch nowych pojedynkach w karcie walk KSW 88. Z powodu przekroczenia limitu wagowego o 4,2 kg przez Ramzana Jembieva, jego starcie z Danu Tărchilą zostało odwołane. Organizacja znalazła dwóch nowych przeciwników, więc zarówno Jembiev, jak i Tărchila zawalczyli na dzisiejszej gali. Jeśli chcieliście obstawić pojedynki KSW 88, warto było także wykorzystać kod promocyjny Superbet. Zapewniał on pakiet powitalny aż do 3754 PLN!

Ramzan Jembiev zadebiutował w federacji podczas gali KSW 79, gdzie w efektownym stylu skończył przed czasem Murilo Delfino. Co ciekawe, nokaut został wybrany najlepszym skończeniem tego wieczoru. Jembiev jest naprawdę świetnym zawodnikiem, aktualnie posiada on serię czterech wygranych z rzędu.

Jednak nie udało mu się zbić wagi, przekroczył on limit aż o 4,2 kg. Wielu podejrzewa, że było to celowe, a zawodnik nawet nie przygotowywał się do walki pod względem wagowym. Federacja przygotowała dla niego nowego rywala, którym jest Fabian Łuczak. Według typerów szansę na dominację Ramzana były ogromne, a kurs na jego wygraną wynosił 1.12. Informacja o zmianie przeciwnika została ogłoszona zaledwie dzień przed walką, jednak nie wiemy, od kiedy Polak jest w okresie przygotowawczym.

Ostatnie pojedynki Łuczaka nie zakończyły się na jego korzyść, dlatego kurs na jego wygraną w tej walce był równy aż 6.50. Dzisiejsze starcie z Jembievem było jego debiutem w największej polskiej organizacji.

Ramzan Jembiev pokonał Fabiana Łuczaka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda I - 03:00.