Wszystkie walki KSW 88

Jacek Gać vs Michał Gniady - Wynik

Początkowo przeciwnikiem Jacka miał być Jivko Stoimenov, jednak dwa tygodnie przed walką został ogłoszony jego nowy rywal. Na miejsce Bułgara wszedł właśnie Michał Gniady, który był zdecydowanym underdogiem tego pojedynku. Jeśli chcieliście obstawić starcia gali KSW 88, mogliście wykorzystać kod promocyjny Superbet. Zapewniał on pakiet powitalny aż do 3754 PLN!

Jacek Gać od początku był faworytem walki, a według bukmacherów jego rywal nie miał żadnych szans. Na Instagramie trenerzy oraz fani wiernie mu kibicowali, widać to było w komentarzach nawet na profilu federacji. Niedziwne, że kurs na jego wygraną był równy 1.45. Gać ostatnie trzy pojedynki wygrał przez TKO i wielu miało nadzieję, że jego kolejny występ na KSW skończy się tak samo.

Obaj zawodnicy są bardzo wytrzymali i utalentowani, mimo wszystko według typerów Gniady był zdecydowanym underdogiem. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 2.76. Ma on za sobą wiele amatorskich pojedynków i całkiem niezły bilans, jednak jeśli chodzi o profesjonalne walki, to wygrał on dopiero jedną.

Michał Gniady pokonał Jacka Gacia przez TKO, runda I (03:02)