Gala KSW 64, czyli czas na kolejne wydarzenie spod szyldu największej organizacji MMA w naszym kraju. Co wiadomo już o gali KSW 64?

Data gali23 października
Miejsce galiAtlas Arena, Łódź
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiMariusz Pudzianowski

Kiedy KSW 64?

O tym, kiedy KSW 64 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji gali KSW 63. Wówczas okazało się, że termin gali KSW 64 to 23 października 2021 roku. Gale KSW 63 i KSW 64 będzie więc dzielić około siedem tygodni.

Gdzie KSW 64?

Również o tym, gdzie KSW 64 zostanie zorganizowane, poinformowano przy okazji wcześniejszej gali. Lokalizacja gali KSW 64 to łódzka Atlas Arena. KSW wraca na duże obiekty!

KSW 64 bilety

Powrót na tak dużą halę, jak Atlas Arena oznacza, że bilety na KSW 64 będą dostępne w znacznie większej liczbie, niż miało to miejsce choćby przy okazji KSW 63. Wówczas wydarzenie było galą studyjną, w związku z czym wejść na halę w roli kibica mogła garstka osób.

KSW 64 PPV

Nic nie wskazuje na to, żeby gala KSW 64 miała nie być transmitowana w PPV. Federacja od dawna nie organizuje gal w otwartym Polsacie, w związku z czym można domniemać, że podobnie będzie tym razem. PPV na gale KSW kosztuje około 40 złotych.

Kto na KSW 64?

Kto zawalczy na KSW 64? Pierwsze nazwiska poznaliśmy podczas gali KSW 63, kiedy federacja opublikowała oficjalną zapowiedź kolejnego wydarzenia. W jednej z najważniejszych walk wieczoru wystąpi Sebastian Przybysz, który po raz pierwszy będzie bronił mistrzowskiego trofeum w wadze koguciej.

KSW 64 zawodnicy

KSW 64 to jednak nie tylko Przybysz. Organizacja ogłosiła bardzo ciekawie zapowiadające się starcie dwóch utalentowanych Polaków – Roberta Ruchały i Patryka Kaczmarczyka. Smaczku z pewnością dodaje fakt, że obaj zawodnicy są niepokonani.

Na KSW 64 do startów wracają również Karolina Owczarz i Mariusz Pudzianowski. "Pudzian" wystąpi w walce wieczoru kolejnej gali KSW.

Bukmacher na KSW 64

Bukmacher na KSW 64, czyli gdzie można typować galę? Oficjalnym sponsorem federacji KSW są zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), w związku z czym właśnie w tej firmie kursy na KSW 64 pojawią się najszybciej.

Kursy KSW 64

Fortuna kursy na KSW 64 wystawia tuż po ogłoszeniu danego pojedynku. Tak było właśnie w przypadku pojedynku Ruchała vs Kaczmarczyk. Podobnie jak kibice czy eksperci, również bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta w tym pojedynku. Kursy są wyrównane, z delikatnym wskazaniem na zawodnika z Radomia.

Zobacz także - aplikacja Fortuna.

Typy KSW 64

Typy na KSW 64 dostępne są więc do gry w Fortunie. Gdy tylko KSW ogłosi kolejne pojedynki, pokusimy się o wytypowanie przebiegu najważniejszych i najciekawszych walk październikowej gali KSW.

 

 

Walki KSW 64

Walki KSW 64, czyli jak na razie znamy kilka pojedynków. Federacja przyzwyczaiła do tego, że ogłasza walki stopniowo, im bliżej do gali i podobnie działa przy okazji promocji tej gali.

Jak się okazało, przeciwnikiem Pudzianowskiego będzie Bombardier. KSW wróciło więc do pomysłu z przeszłości, kiedy to Senegalczyk miał być rywalem Pudziana, jednak wypadł z walki tuż przed galą z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego.

Zobacz także - kim jest Martin Lewandowski, szef KSW?

Karta walk KSW 64


Kiedy zostanie zorganizowana gala KSW 64?
Termin gali KSW 64 to 23 października 2021 roku.
Gdzie odbędzie się KSW 64?
Lokalizacja gali KSW 64 to Łódź - Atlas Arena.