Gala KSW 68, czyli czas na debiut organizacji KSW w Radomiu! Trzeba przyznać, że na papierze marcowa gala zapowiada się naprawdę solidnie - sprawdźcie, co już wiadomo o tym wydarzeniu.

Data gali19.03.2022
Miejsce galiRadom
Transmisja galiViaplay
Gwiazda galiDaniel Rutkowski, Salahdine Parnasse

Kiedy KSW 68?

O tym, kiedy KSW 68 się odbędzie, dowiedzieliśmy się na początku lutego 2022 roku. Okazało się wówczas, że termin KSW 68 to marzec, a konkretniej 19 dzień tego miesiąca. Standardowo, jak to w przypadku gal sportów walki czy stricte KSW bywa, będzie to sobota.

Gdzie KSW 68?

Lokalizacja KSW 68 to z pewnością jeden z aspektów, który najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Jak się okazało, to, gdzie KSW 68 się odbędzie, będzie debiutancką lokalizacją w historii organizacji. KSW 68 odbędzie się bowiem w Radomiu.

KSW 68 PPV - transmisja KSW 68

Czy KSW 68 będzie w PPV? Legalna transmisja KSW 68 będzie dostępna na platformie Viaplay. Żeby obejrzeć KSW 68, nie trzeba wykupować osobnych pakietów czy dostępów PPV. Wystarczy aktywna licencja do oglądania platformy streamingowej Viaplay.

KSW 68 bilety

KSW 68 bilety są w sprzedaży, ale... trzeba się spieszyć, bo wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dość powiedzieć, że Artur Ostaszewski, menager zawodników MMA, kilka godzin po ogłoszeniu tego, że gala odbędzie się w Radomiu, poinformował, że jego podopieczny pochodzący właśnie z Radomia, czyli Albert Odzimkowski, "sprzedał"... 1000 biletów, dzięki temu, że jego kibice nabyli tak okazałą liczbę wejściówek na KSW 68.

KSW 68 konferencja

Konferencja ogłaszająca to, że KSW 68 odbędzie się w Radomiu, miała miejsce 9 lutego. Wzięli w niej udział Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW i zawodnicy pochodzący z Radomia, którzy zawalczą na tej gali - Albert Odzimkowski, Patryk Kaczmarczyk i Daniel Rutkowski.

KSW 68 ważenie

Ważenie KSW 68 odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych i czy proces zbijania wagi w ich przypadku przebiegł podczas okresu przygotowawczego pomyślnie.

KSW 68 komentatorzy

KSW 68 komentatorzy, czyli na pewno nie będzie to... Albert Odzimkowski, walczący na tej gali jako zawodnik. Wszystko wskazuje więc na to, że KSW 68 skomentuje duet Maciej Turski - Dominik Durniat, który pracował już przy poprzednich galach KSW po transferze medialnym z Polsatu do Viaplay.

Kto na KSW 68?

Kto na KSW 68? To z pewnością najbardziej ciekawi kibiców! KSW zadbało o to, żeby w Radomiu wystąpili lokalni bohaterowie, stąd ogłoszenie występów Odzimkowskiego, Kaczmarczyka i Rutkowskiego. Oprócz radomskiej trójki, na KSW 68 wystąpi też między innymi Damian Janikowski. Karta walk KSW 68 zapowiada się naprawdę okazale!

Walki KSW 68

Walki KSW 68 z pewnością zainteresują radomską część kibiców, ale nie tylko. Wszystko wskazuje na to, że w walce wieczoru KSW 68 zawalczy Rutkowski, który dostanie szansę pojedynku o pas mistrzowski w kategorii piórkowej w starciu z Salahdine Parnassem. Po pierwszej porażce w karierze zwycięstwem postara się wrócić Kaczmarczyk. Po przegranej wraca też Janikowski, który na KSW 63 musiał uznać wyższość Pawła Pawlaka.

Zawodnicy KSW 68

Zawodnicy na KSW 68 postarają się dopisać do swoich rekordów kolejne wygrane. Wspomniani wcześniej Kaczmarczyk i Janikowski w ostatnich walkach musieli uznać wyższość rywali. Najgorzej wygląda sytuacja Odzimkowskiego - popularny "Złoty" ma na swoim koncie trzy przegrane z rzędu. Jeśli przegra po raz czwarty, wszystko wskazuje na to, że zakończy się jego przygoda z KSW. Po raz ostatni Odzimkowski wygrał walkę jeszcze poza organizacją KSW, w której jego bilans wynosi 0-3.

Bukmacher KSW 68

Bukmacherem KSW 68 jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), oficjalny sponsor gal KSW. Nie oznacza to jednak, że kursów na KSW 68 nie znajdziemy u innych bukmacherów. KSW 68 można typować u wszystkich legalnych polskich bukmacherów.

Kursy KSW 68

Kursy KSW 68 najszybciej są dostępne jednak w firmie Fortuna. Gdy tylko organizacja ogłasza dany pojedynek, niemal z automatu kursy na tę walkę znajdują się w Fortunie. Nie inaczej ma miejsce w przypadku gali KSW 68.

Typy KSW 68

Typy KSW 68 są dostępne do gry w firmie Fortuna. Można wytypować między innymi to, kto wygra dany pojedynek, w której rundzie się skończy czy przy pomocy jakiej techniki. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Karta walk KSW 68

Karta walk KSW 68 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Będą lokalni bohaterowie, będzie głośny doping radomskich kibiców - to będzie dobra gala!

Salahdine Parnasse vs Daniel Rutkowski*
Damian Janikowski vs Tomasz Jakubiec
Michał Pietrzak vs Tomasz Romanowski
Patryk Kaczmarczyk vs Michał Domin
Michał Kita vs Ricardo Prasel
Albert Odzimkowski vs Tommy Quinn
Rafał Kijanczuk vs Yann Kouadja
Piotr Kacprzak vs Jose Marcos Lima Santiago Jr.
Marcin Trzciński vs Adam Tomasik

* walka o pas mistrzowski


Jaki jest termin KSW 68?
Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 68?
Na KSW 68 zawalczą między innymi Daniel Rutkowski czy Damian Janikowski.