Pozostałe walki KSW 90

Jubileuszowa gala KSW 90 za nami. W siódmym pojedynku do klatki wyszli Ramzan Jembiev (14-9) i Isai Ramos (7-1). Kto wygrał walkę jembiev vs Ramos na KSW 90?

Jembiev vs Ramos wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Jembiev vs Ramos na gali KSW 90, przekonaliśmy się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Początkowo Jembiev miał walczyć z Dawidem Śmiałowskim, jednak ten był zmuszony wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Polaka miał zastąpić Francisco Barrio, ale ten również doznał urazu. Finalnie zakontraktowano Wenezuelczyka.

Jembiev ma za sobą dwie walki w klatce KSW. Debiutował na 79. odsłonie, nokautując w efektownym stylu Murilo Delfino. Nokaut ten wybrano najlepszym na tym wydarzeniu i podbił media społecznościowe. W drugiej walce na KSW 88 poddał w pierwszej rundzie Fabiana Łuczaka.

Galę KSW 90 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasović po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

22-letni Isai Ramos swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w lipcu 2021 roku. Od tego czasu wygrał siedem z ośmiu pojedynków, w tym sześć wygranych zdobył przez poddanie, a trzy razy triumfował już w pierwszej rundzie.

Isai Ramos pokonał Ramzana Jembieva przez poddanie, runda I (00:47).