Pozostałe walki KSW 90

Jubileuszowa gala KSW 90 za nami. W pierwszym starciu w klatce zmierzyli się Szymon Karolczyk (5-3) oraz Artur Krawczyk (4-3). Kto wygrał walkę Karolczyk vs Krawczyk na KSW 90?

Karolczyk vs Krawczyk wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Karolczyk vs Krawczyk na gali KSW 90, przekonaliśmy się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Szymon Karolczyk rozpoczął zawodową karierę w 2019 roku. Stoczył osiem pojedynków, z których pięć wygrał, a trzy razy zwyciężył przed czasem, poddając swoich przeciwników. 23-latek z Gniezna zadebiutował w KSW w roku 2021, ale musiał wówczas uznać wyższość w klatce Michała Domina. Po tym starciu bił się dla organizacji TFL i Babilon MMA. Ostatni raz walczył w czerwcu 2023 roku i na gali Babilon MMA wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie pojedynku.

Galę KSW 90 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasović po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Artur Krawczyk do zawodowego świata MMA wszedł w roku 2019 i wszystkie dotychczasowe walki stoczył pod skrzydłami organizacji TFL. Wygrał cztery z siedmiu pojedynków, a trzy razy zrobił to przed czasem. Aktualnie zawodnik z Końskich jest na fali trzech świetnych tryumfów z rzędu. Ostatnie dwie walki wygrał już w pierwszej rundzie, jedną przez nokaut, a drugą przez poddanie.

Szymon Karolczyk pokonał Artura Krawczyka przez poddanie, runda II (04:54).