Walka Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska będzie jednym z dwóch pojedynków kobiet podczas gali Prime Show MMA. Kto wygrał pierwsze z nich?

Wiola vs Klaudia Prime Show MMA

Walka Wiola vs Klaudia na Prime Show MMA dla wielu jest największym mismatchem na całej karcie walk pierwszej gali. Dlaczego? Wszystko ze względu na ogromną różnicę w warunkach fizycznych między zawodniczkami. Wiolka jest znacznie większa od swojej rywalki - jest wyższa i zdecydowanie cięższa. Biorąc pod uwagę podobny staż treningowy, trudno doszukiwać się jakichkolwiek atutów po stronie Klaudii.

Kto wygrał walkę Wiola vs Klaudia?

O tym, kto wygrał walkę Wiola vs Klaudia, przekonamy się na początku gali Prime Show MMA. Będzie to bowiem trzecia walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim okaże się, kto wygrał walkę Wiolka vs Klaudia, możemy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność wystawia kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy nie mają wątpliwości - tę walkę wygra Wiolka od Kamerzysty. Kurs na jej triumf wynosi... 1.07.

Wynik walki Wiola vs Klaudia

Wynik walki Wiola vs Klaudia, czyli Wiolka od Kamerzysty musi, a Kamińska - może. Nie ulega wątpliwości, że presja związana z byciem faworytką leży po stronie Wioli. Dużo będzie więc zależeć od tego, jak obie zawodniczki poradzą sobie z wyjściem do klatki i całą otoczką wokół wydarzenia. Jeśli jednak Wiola Kotelecka wyjdzie do tego starcia z chłodną głową, wygra je błyskawicznie, wykorzystując przewagę gabarytów nad swoją przeciwniczką.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Opis walki Wiola vs Klaudia

Jak może wyglądać opis walki Wiola vs Klaudia? Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Wiolka od Kamerzysty obali swoją przeciwniczkę w jednym z pierwszych bezpośrednich spięć, a następnie - wykorzystując przewagę kilogramów - wygra pojedynek ciosami z góry. Każdy inny scenariusz z pewnością będzie zaskakujący, jeśli chodzi o opis walki Wiola vs Klaudia.

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: