Laluna i Wiki Jaroniewska otworzyły kartę walk gali FAME MMA 14. Kto wygrał ten pojedynek?

Laluna vs Jaroniewska FAME MMA 14

Laluna vs Jaroniewska na FAME MMA 14, czyli walka, której... miało nie być. Pierwotnie Laluna miała się bowiem zmierzyć z Sheeyą, jednak jej niedoszła rywalka nabawiła się kontuzji na kilkanaście dni przed galą. W jej miejsce wskoczyła Wiktoria Jaroniewska, popularna blogerka i zawodniczka piłki ręcznej, która dopiero co rozpoczyna przygodę ze sportami walki.

Kto wygrał walkę Laluna vs Jaroniewska?

O tym, kto wygrał walkę Laluna vs Jaroniewska na FAME MMA 14, przekonaliśmy się już w sobotę 14 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 14. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Laluna vs Jaroniewska, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Bukmacherzy wskazywali, że zdecydowaną faworytką w tym starciu była Laluna. Kobieta dłużej trenowała i podobno ma predyspozycje do tego sportu. Obie panie były jednak debiutantkami, więc nie pozostawało nam nic innego, jak czekać na rozstrzygnięcie.

Wynik walki Laluna vs Jaroniewska

Wynik walki Laluna vs Jaroniewska może być niezwykle ważny dla przyszłości obu zawodniczek. Lalula weszła do federacji z buta, jednak jej późniejsze działania nie zostały najlepiej odebrane - w internecie pojawiły się bowiem informacje, według których kobieta ma sprzedawać w swoim butiku podrobione rzeczy drogich marek. Ewentualna efektowna wygrana być może nieco przykryłaby te kontrowersje i odbudowała choć w jakimś stopniu wizerunek kobiety.

Zobacz także - kim jest Wiktoria Jaroniewska?

Opis walki Laluna vs Jaroniewska

Opis walki Laluna vs Jaroniewska, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Zobacz także - kim jest Laluna?

I runda

Aktywnie na nogach zaczęła Jaroniewska, która trafiała ciosami prostymi. Laluna szukała mocnego ciosu, ale nie potrafiła zaskoczyć rywalki, podobnie jak nieudane były jej próby obaleń.

II runda

Mobilna na nogach Jaroniewska walczyła z kontry również na początku drugiej rundy. Laluna starała się skracać dystans i mocno trafić. Po jednym z ciosów nos Laluny zaczął krwawić. Na kilka sekund przed końcem rundy Laluna obaliła rywalkę, ale wydaje się, że na przestrzeni trzech minut lepsza była Wiki.

III runda

Po minucie ostatniej rundy walka przeniosła się do klinczu, a na ostatnie 90 sekund wróciła do stójki. Wiki unikała walki i całą trzecią rundę uciekała przed przeciwniczką, pracując na nogach.

Wiktoria Jaroniewska pokonała Lalunę przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-29, 29-28)

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 14: