Adam "AJ" Josef i Mateusz "Fit Lovers" Janusz zmierzyli się w ciekawie zapowiadającej się walce na gali FAME MMA 14. Kto wygrał ten pojedynek?

AJ vs Fit Lovers FAME MMA 14

AJ vs Fit Lovers na FAME MMA 14, czyli walka, która... miała nie dojść do skutku. Pierwotnie rywalem Josefa był bowiem Robert Karaś, który nabawił się jednak poważnej kontuzji kilka dni przed galą i musiał wycofać się z pojedynku. W jego miejsce na zastępstwo wskoczył Fit Lovers, który podjął się walki na zasadach K1 w małych rękawicach.

Kto wygrał walkę AJ vs Fit Lovers?

O tym, kto wygrał walkę Josef vs Fit Lovers na FAME MMA 14, przekonaliśmy się już w sobotę 14 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 14. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę AJ vs Janusz, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Bukmacherzy pierwotnie wystawili na ten pojedynek wyrównane kursy. Josef miał przewagę warunków fizycznych i był w pełni przygotowań. Z kolei Fit Lovers w swoim debiucie, choć przegranym, zaprezentował się naprawdę przyzwoicie. Trudno było więc oszacować, kto był w tym starciu faworytem, choć im wyżej walki, tym Adam Josef stawał się większym faworytem.

Wynik walki AJ vs Fit Lovers

Wynik walki AJ vs Fit Lovers może być niezwykle ważny dla przyszłości obu zawodników. AJ z pewnością chciał się dobrze zaprezentować w debiucie. Nie zrobił on wielkiego show na konferencjach czy w wywiadach, więc musiał obronić się występem w klatce. Z kolei Fit Lovers, choć wskoczył na zastępstwo, zapewne chciał wygrać, żeby nie doprowadzić do sytuacji, w której będzie miał bilans 0:2 w FAME MMA.

Opis walki AJ vs Fit Lovers

Opis walki AJ vs Fit Lovers, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Zobacz także - kim jest Adam Josef?

I runda

30 sekund i... AJ liczony! Chwilę po liczeniu obaj ruszyli na siebie - co za awantura! Z kolei na 30 sekund przed końcem rundy potężnym prawym trafił Josef i tym razem to Fit Lovers był liczony.  Zaraz potem AJ trafił potężnym kolanem i sędzia przerwał pojedynek!

AJ pokonał Fit Loversa przez KO (kolano), runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 14: