Malczyński i Hejter zmierzyli się w ciekawie zapowiadającej się walce na gali FAME MMA 14. Kto wygrał ten pojedynek?

Malczyński vs Hejter FAME MMA 14

Malczyński vs Hejter na FAME MMA 14, czyli walka, do której prędzej czy później musiało dojść. Panowie nie przepadają za sobą i od dłuższego czasu dogryzali sobie w mediach czy na konferencjach. Organizatorzy FAME MMA 14 podłapali więc temat i postanowili zestawić tych doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o starty w szeregach największej federacji typu freak fight w tej części Europy.

Kto wygrał walkę Malczyński vs Hejter?

O tym, kto wygrał walkę Malczyński vs Hejter na FAME MMA 14, przekonaliśmy się już w sobotę 14 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 14. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Malczyński vs Hejter, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Bukmacherzy wskazywali, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest młodszy z braci Malczyńskich. Kurs na jego wygraną wynosił zaledwie 1,06 i był on jednym z największych faworytów w historii wszystkich gal FAME MMA, jeśli chodzi o kurs na zwycięstwo danego zawodnika w danym pojedynku.

Wynik walki Malczyński vs Hejter

Wynik walki Malczyński vs Hejter może być niezwykle ważny dla przyszłości obu zawodników. Malczyński... nie mógł przegrać z Hejterem. Był bardziej doświadczony, wyższy, miał lepsze umiejętności i kondycję. Absolutnie wszystkie atuty leżą po jego stronie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Hejter aktualnie odbywa karę... aresztu domowego. Jego treningi z pewnością nie należały więc do szczególnie intensywnych i wyszukanych.

Opis walki Malczyński vs Hejter

Opis walki Malczyński vs Hejter, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Zobacz także - kim jest Hejter?

I runda

W swoim stylu od pressingu zaczął Hejter, a niezwykle spokojny był Malczyński. Jak się okazało, spokój okazał się kluczowy. Po kilkudziesięciu sekundach Malczyński zaczął trafiać, aż dopiął swego. Trafił mocnym ciosem, dokończył robotę uderzeniami w parterze i sędzia przerwał pojedynek.

Malczyński pokonał Hejtera przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 14: