Nitro i Xayoo zmierzyli się w hitowej walce streamerów na gali FAME MMA 14. Kto wygrał ten pojedynek?

Nitro vs Xayoo FAME MMA 14

Nitro vs Xayoo, czyli walka, do której prędzej czy później musiało dojść. Potężny youtuber vs potężny streamer na Twitchu - taki pojedynek brzmiał jak murowany hit. Panowie co prawda lubią się wzajemnie i nie poddymiali przed walką, ale ich fani i grupy odbiorców są na tyle duże, że pod względem zainteresowania pojedynek z pewnością obronił się z każdej możliwej strony, jeśli chodzi o popularność i zasięgi.

Kto wygrał walkę Nitro vs Xayoo?

O tym, kto wygrał walkę Nitro vs Xayoo na FAME MMA 14, przekonaliśmy się już w sobotę 14 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 14. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Nitro vs Xayoo, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Bukmacherzy wystawili na ten pojedynek kursy, według których faworytem był debiutujący Xayoo. Biorąc pod uwagę fakt, jak w swoim debiucie zaprezentował się Nitro, nie powinno to szczególnie nikogo dziwić.

Wynik walki Nitro vs Xayoo

Wynik walki Nitro vs Xayoo z pewnością będzie istotny dla obu zawodników. Gdyby Nitro przegrał, zanotowałby drugą porażkę w swoim drugim występie. Wcześniej musiał uznać wyższość Unboxalla na gali FAME MMA 13, w której wystąpił w walce wieczoru. Xayoo na pewno chciał się z kolei dobrze zaprezentować w debiucie. Nieco przeszkodzić mógł mu w tym fakt, że na kilka tygodni przed walką z Nitro złamał nos, co z pewnością zaburzyło mocno proces jego przygotowań.

Zobacz także - kim jest Xayoo?

Opis walki Nitro vs Xayoo

Opis walki Nitro vs Xayoo, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

I runda

Nitro nieźle wszedł w pojedynek, trafiając prawym, ale im dalej w las, tym bardziej widoczna była dominacja Xayoo. Streamer dwukrotnie posłał Nitro na deski. Gdy padł po raz trzeci, sędzia przerwał walkę tuż przed zakończeniem pierwszej rundy.

Xayoo pokonał Nitro przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 14: