Kuba „Kubaoxo” Armada i McKsiąże zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Kubaoxo vs McKsiąże Prime Show MMA 3

Kubaoxo vs McKsiąże, czyli walka debiutantów na gali Prime Show MMA 3. Federacja Prime długo szukała przeciwnika dla McKsięcia. Finalnie okazał się nim Kuba „Kubaoxo” Armada. Panowie nie mieli ze sobą konfliktu. Jak dowiedzieliśmy się na jednym z programów Kubaoxo to kolega Marcina Dubiela, który nie ma najlepszych relacji z McKsięciem.

Kto wygrał walkę Kubaoxo vs McKsiąże?

O tym, kto wygrał walkę Kubaoxo vs McKsiąże na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kubaoxo vs McKsiąże, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Kubaoxo vs McKsiąże

Wynik walki Kubaoxo vs McKsiąże z pewnością był istotny dla obu zawodników. Jako że obaj debiutowali, to z pewnością każdemu zależało na zwycięstwie. Według bukmacherów większe szanse na wygraną miał Kubaoxo. Ciężko jednak było oszacować szanse zawodników, skoro obaj debiutowali w tym pojedynku. Więcej dowiedzieliśmy się na piątkowym media treningu. Dał nam pewien pogląd na umiejętności każdego z zawodników.

Opis walki Kubaoxo vs McKsiąże

Opis walki Kubaoxo vs McKsiąże, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Przebieg tej walki do końca stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy debiutowali w klatce, więc nie wiadomo było, czego można się po nich spodziewać. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jednak już w sobotni wieczór.

Obaj zawodnicy od początku ruszyli na siebie i przez pewien czas McKsiąże przeważał. W pewnym momencie Kubaoxo zdecydował się nawet uciekać po klatce, co było mega ryzykownym zachowaniem. 59 sekund przed końcem pod naporem ciosów padł McKsiąże. Sędzia po raz pierwszy liczy McKsiąże, który ledwo trzymał się na nogach. Sędzia wznowił pojedynek, ale znów grad ciosów ze strony Kubaoxo spowodował, że sędzia definitywnie zakończył walkę.

Kuba "Kubaoxo" Armada pokonał McKsiąże przez TKO, runda I

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: