Martyna „Pysia” Zbirańska i Paulina Hornik na gali Prime Show MMA 3 zmierzyły się ze sobą w walce wieczoru. Była to zarazem trzecia walka kobiet podczas sobotniego wydarzenia. Kto wygrał ten pojedynek?

Pysia vs Hornik Prime Show MMA 3

Pysia vs Hornik, czyli walka wieczoru gali Prime Show MMA 3. Obie zawodniczki były debiutantkami. Nie miały one żadnego konfliktu. Wiele fanów uważało nawet, że nie zasługują one na starcie w walce wieczoru. Na taką decyzję organizatorów bez wątpienia wpłynęły zasięgi, które posiadają influencerki. Walka ta z pewnością skierowana była do młodszej publiczności.

Kto wygrał walkę Pysia vs Hornik?

O tym, kto wygrał walkę Pysia vs Hornik na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Pysia vs Hornik, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Pysia vs Hornik

Wynik walki Pysia vs Hornik z pewnością był istotny dla obu zawodniczek. Bukmacherzy uważali, że minimalnie większe szanse ma Pysia. Jednak typowanie tej walki to było wróżenie z fusów. Obie zawodniczki debiutowały podczas sobotniej gali, więc nie wiadomo było, czego można się po nich spodziewać. Wynik walki Pysia vs Hornik poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Pysia vs Hornik

Opis walki Pysia vs Hornik, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Przebieg tej walki do końca stał pod znakiem zapytania. Z racji tego, że zarówno Pysia, jak i Paulina Hornik debiutowały w klatce, to mogliśmy spodziewać się każdego scenariusza. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jednak już w sobotni wieczór.

Już w pierwszych sekundach Pysia powaliła Paulinę, ale Hornik odwróciła sytuację i to ona znalazła się w dosiadzie, zadając grad ciosów. Pysia nie mogło skutecznie się bronić, więc ostatecznie sędzia musiał przerwać pojedynek.

Paulina Hornik pokonała Martynę "Pysię" Zbirańską przez TKO, runda I

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: