Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak i Kuba Lasik są kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Co ciekawe pojedynek ten odbył się w budce telefonicznej. Kto wygrał ten pojedynek?

Kamerzysta vs Lasik Prime Show MMA 3

Kamerzysta vs Lasik, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 3. Początkowo, Łukasz Wawrzyniak miał zmierzyć się z Ziemowitem Kossakowskim. Ten jednak był zmuszony wycofać się z walki ze względu na kontuzję. Jego miejsce zajął Kuba Lasik. Organizatorzy postanowili podgrzać emocje wokół tego pojedynku i zadecydowali, że odbędzie się on w budce telefonicznej. Oznaczało to, że na pewno zobaczymy tu skończenie przed czasem.

Kto wygrał walkę Kamerzysta vs Lasik?

O tym, kto wygrał walkę Kamerzysta vs Lasik na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kamerzysta vs Lasik, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Kamerzysta vs Lasik

Wynik walki Kamerzysta vs Lasik z pewnością był istotny dla obu zawodników. Bukmacherzy nie dawali żadnych walk Lasikowi. Trudno się dziwić. Do tej pory stoczył on dwa starcia. W pierwszym z nich przegrał na punkty z Pawłem Szulcem na Elite Fighters. W drugim, wraz z Rafałem Pazikiem, nie potrafił poradzić sobie z Alanem Kwiecińskim w walce 2 vs 1. Kamerzysta natomiast w bardzo dobrym stylu pokonał w swoim debiucie Kruszwila. Wynik walki Bagietka vs Robalini poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Kamerzysta vs Lasik

Opis walki Kamerzysta vs Lasik, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Przebieg tej walki stał pod znakiem zapytania. Nie wiadomo było, jaką taktykę przyjmą obaj zawodnicy oraz jak tak naprawdę będzie wyglądał pojedynek w budce telefonicznej. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jednak w sobotni wieczór.

Kamerzysta zdemolował Lasika silnymi łokciami w plecy.

Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak pokonał Kubę Lasika przez TKO.

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: