Mikołaj "Vandal" Rdzanek i Tomasz Olejnik są kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Pojedynek ten można nazwać pojedynkiem "przegrywów", gdyż obaj nie doświadczyli jeszcze smaku zwycięstwa we freak-fightach. Kto wygrał to starcie?

Vandal vs Olejnik Prime Show MMA 3

Vandal vs Olejnik, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 3. Dla obu zawodników była to szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa w karierze. Pojedynek odbył się na zasadach MMA w catchweight 80,5 kg. Olejnik po ostatnim hejcie ze względu na zostanie twarzą federacji Royal Division dwukrotnie walczył w FAME MMA, notując dwie szybkie porażki, kolejno z Dawidem Malczyńskim i Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Vandal również przed tym pojedynkiem miał bilans 0-2, jednak trzeba dodać, że pojedynkował się on z dużo lepszymi i często znacznie cięższymi rywalami. W starciu z Ratajem, na który został powołany w ostatniej chwili, niemal otarł się o wygraną, ale brakło mu tlenu w końcowej fazie. Tym razem z pewnością wyszedł do klatki mocniejszy i zdeterminowany.

Kto wygrał walkę Vandal vs Olejnik?

O tym, kto wygrał walkę Vandal vs Olejnik na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Vandal vs Olejnik, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Vandal vs Olejnik

Wynik walki Vandal vs Olejnik z pewnością był istotny dla obu zawodników. Presja spoczywała na obu, gdyż każdy chciał w końcu odnieść pierwszą wygraną. Na papierze zdecydowanym faworytem był Vandal i to dziwić nie mogło, jeśli prześledzimy sobie, jak wyglądały poprzednie pojedynki Olejnika. Nie jest to typ walczaka i raczej w tym starciu ponownie powinien mieć spore problemy. Wynik walki Vandal vs Olejnik poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Vandal vs Olejnik

Opis walki Vandal vs Olejnik, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Vandal był sporym faworytem według Fortuny. Z czego to wynikało? Na pewno nie było to za sprawą jego osiągnięć we freak-fightach, gdyż do tej pory za każdym razem musiał uznać wyższość rywali. Walczył on jednak u "siebie" i zdaniem ekspertów miał dużo większe umiejętności od Olejnika. Twarde męski potyczki Vandala kontra brak konkretów i siły ciosów ze strony Olejnika. Wszystkiego dowiedzieliśmy się już w sobotni wieczór.

Od początku Vandal ruszył na Olejnika z mocnymi ciosami. Olejnik przetrwał pierwszą minutę naporu, ale po chwili po prawym sierpowym Olejnik wylądował na deskach i mamy pierwsze liczenie. Vandalek aż wskoczył na klatkę z radości, ale zapomniał, że to jeszcze nie koniec pojedynku. Sędzia wznowił walkę, ale kolejne dwa liczenia zakończyły pojedynek.

Mikołaj "Vandal" Rdzanek pokonał Tomasza Olejnika przez TKO, runda I

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: