Michał „Bagietka” Gorzelańczyk i Patryk „Robalini” Śliwa są kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Bagietka vs Robalini Prime Show MMA 3

Bagietka vs Robalini, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 3. Michał Gorzelańczyk nie ukrywał, że najchętniej zmierzyłby się z Jasiem Kapelą. To właśnie z nim ma największy konflikt spośród wszystkich zawodników. Do walki jednak nie dojdzie w najbliższym czasie, ponieważ Kapela zmaga się z kontuzją. Przeciwnikiem Bagietki został zatem Youtuber o pseudonimie Robalini. Zawodnicy nie mieli ze sobą konfliktu, jednak Gorzelańczyk w swoim stylu od samego początku podchodził do swojego rywala z dużą agresją.

Kto wygrał walkę Bagietka vs Robalini?

O tym, kto wygrał walkę Bagietka vs Robalini na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Bagietka vs Robalini, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Bagietka vs Robalini

Wynik walki Bagietka vs Robalini z pewnością był istotny dla obu zawodników. Według ekspertów i bukmacherów walkę powinien był wygrać Bagietka. Na jego korzyść działało z pewnością to, w jaki sposób zaprezentował się w ostatnim pojedynku. Robalini natomiast ma na swoim koncie jedną walkę, którą przegrał w zaledwie 12 sekund. Wynik walki Bagietka vs Robalini poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Bagietka vs Robalini

Opis walki Bagietka vs Robalini, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Przebieg tej walki do końca stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy stoczyli do tej pory zaledwie jedno starcie. Pewne było natomiast, że Bagietka będzie wywierał w tej walce presję i postawi na agresję. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jednak już w sobotni wieczór.

Pierwsza runda zdecydowanie pod dyktando Bagietki. Robalini co prawda próbował na początku obalić rywala, ale Bagietka uciekł z opresji i szybko znalazł się w dosiadzie. Zaczął obijać rywala, ale widząc, że nie ma on umiejętności chciał pokonać go stosując balachę. Śliwa jakimś cudem to wytrzymał, więc Bagietka wrócił do dosiadu i zaczął obijać twarz Tik-Tokera. Robaliniego uratował gong. W drugiej rundzie Bagietka ruszył na Robaliniego, który popełnił poważny błąd, wywracając się, a w parterze Bagietka dokończył dzieła, stosując duszenie zza pleców.

Bagietka pokonał Robaliniego przez poddanie, runda II

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: