Dagmara Szewczyk i Dominika Rybak są kolejnymi zawodniczkami, które zmierzyły się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Był to jeden z trzech kobiecych pojedynków na najbliższej karcie walk gali Prime MMA Show. Kto wygrał ten pojedynek?

Szewczyk vs Rybak Prime Show MMA 3

Szewczyk vs Rybak, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 3. Dominika Rybak już po swojej walce na poprzedniej gali wyzwała do walki Dagmarę Szewczyk. Obie zawodniczki miały ze sobą konflikt i został on wyjaśniony już w sobotni wieczór. Rybak zarzucała swojej rywalce, że ta nagrała ją, kiedy ta była w stanie nietrzeźwości i rozpowszechniła nagranie bez jej zgody. Szewczyk miała na to nieco inne spojrzenie. Walka w klatce co prawda nie przyniosła rozwiązania, kto ma rację w tym sporze, jednak na pewno pokazała nam, kto posiada większe umiejętności w walce.

Kto wygrał walkę Szewczyk vs Rybak?

O tym, kto wygrał walkę Szewczyk vs Rybak na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szewczyk vs Rybak, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Szewczyk vs Rybak

Wynik walki Szewczyk vs Rybak z pewnością był istotny dla obu zawodniczek. Bukmacherzy uważali, że Dominika Rybak powinna bez problemów pokonać Dagmarę Szewczyk. Było to najprawdopodobniej spowodowane tym, jak obie zawodniczki zaprezentowały się do tej pory w swoich walkach. Dagmara zanotowała porażkę, zaś Dominika z łatwością wygrała. Wynik walki Szewczyk vs Rybak poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Szewczyk vs Rybak

Opis walki Szewczyk vs Rybak, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Przebieg tej walki do końca stał pod znakiem zapytania. Walki kobiet często mają niespodziewany przebieg zdarzeń. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jednak już w sobotni wieczór.

Walka naprawdę była bardzo wyrównana i wcale Rybak nie wyglądała na tak dużą faworytkę, jak sugerowały to kursy przed starciem. Obie zawodniczki wymieniały silne ciosy przez ponad 1,5 rundy, aż w końcu Szewczyk obaliła Rybak. Jej rywalka wyszła jednak z tej opresji. Po chwili kolejne ciosy ze strony Dagmary Szewczyk i mamy koniec rundy drugiej. W decydującej rundzie aktywniejsza była Rybak konsekwentnie obijając Szewczyk. Na minutę przed końcem Szewczyk spróbowała obalić Rybak, ale bez powodzenia. 30 sekund przed końcem Szewczyk została ukarana minusowym punktem za łapanie za włosy rywalki. O wyniku musieli zadecydować sędziowie.

Dominika Rybak pokonała Dagmarę Szewczyk przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: