Kacper "Kajmano" Kabara i Mateusz "Tarzan" Leśniak są kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Kajmano vs Tarzan Prime Show MMA 3

Kajmano vs Tarzan, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 3. Panowie bili się w wadze ciężkiej, a więc każdy cios mógł okazać się tym ostatnim. Przewagę w warunkach miał Tarzan, który mierzy aż 198 centymetrów i waży 104 kg, jednak większe umiejętności posiadał Kajmano. Jest to profesjonalny zawodnik znany z gal ALMMA i CAVEMMA. Nic dziwnego, że bukmacherzy stawiali go w roli faworyta. Nie zapominajmy jednak, że Tarzan dobrze zaprezentował się na ostatniej gali, wygrywając z Pawłem "Scarfacem" Bombą.

Kto wygrał walkę Kajmano vs Tarzan?

O tym, kto wygrał walkę Kajmano vs Tarzan na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Prime Show MMA 3. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kajmano vs Tarzan, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Kajmano vs Tarzan

Wynik walki Kajmano vs Tarzan z pewnością był istotny dla obu zawodników. Według ekspertów i bukmacherów walkę powinien wygrać Kajmano. Na jego korzyść działało z pewnością to, że posiada większe doświadczenie w sztukach walk. Tarzan natomiast ma lepsze predyspozycje pod względem warunków. Wynik walki Kajmano vs Tarzan poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Kajmano vs Tarzan

Opis walki Kajmano vs Tarzan, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Tarzan po nieoczekiwanym zwycięstwie nad Pawłem Bombą tym razem podjął wyzwanie pokonania Kacpra Kabary. Kajmano uchodził za faworyta, gdyż ma większe doświadczenie. W debiucie na Prime Show MMA 2 pokonał Szymona Pilanca. Tarzan z kolei występował już na kilku galach freak-fightowych, więc mógł okazać się ciężkim rywalem. Pojedynek zapowiadał się ciekawie, a wszystkiego dowiedzieliśmy się już w sobotni wieczór.

Obaj zawodnicy pojedynek zaczęli od badania się, a pierwsze ciosy zadawał Kajmano. Połowa pierwszej odłosny była dość spokojna, bez mocniejszych ataków. Drugą odsłonę lepiej zaczął Tarzan, wytwarzając presję na Kajmano. Na ponad minutę przed końcem drugiej rundy zachęcił zawodników do większej pracy. W pewnym momencie Tarzan wyprowadził groźny sierpowy, który mógł powalić Kajmano. Po kilku sekundach Kajmano zrewanżował się rywalowi, a Tarzan aż opuścił głowę po mocnym ciosie. W trzeciej rundzie zaczął czuć ciosy i ewidentnie bał się atakować. Na minutę przed końcem sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Tarzana.

Kacper "Kajmano" Kabara pokonał Mateusza "Tarzana" Leśniaka przez TKO, runda III.

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA 3: