Kamiszka vs Anna IFBB, czyli pierwsza walka kobiet na karcie walk FAME MMA 12. Kto wygrał pojedynek, w którym bukmacherzy od początku widzieli sporego faworyta?

Kamiszka vs Anna IFBB FAME MMA 12

Kamiszka vs Anna IFBB na FAME MMA 12, czyli trzeci pojedynek karty walk FAME MMA 12. Dla wielu z pewnością mogła być to niespodzianka, że partnerka Artura Szpilki jest tak nisko na karcie – wszak jeszcze niedawno walczyła o mistrzowski pas z Martą Linkiewicz. Organizatorzy widocznie uznali jednak, że chcą rozpocząć od mocnego uderzenia i zestawienia Kamiszki z Anną IFBB, czyli Anną Andrzejewską.

Kto wygrał walkę Kamiszka vs Anna IFBB?

O tym, kto wygrał walkę Kamiszka vs Anna IFBB przekonaliśmy się na początku sobotniej gali. Zanim wydarzenie się odbyło, mogliśmy zabawić się w przewidywanie, kto wygra walkę Kamiszka vs Anna IFBB – wszystko dzięki firmie Betclic, która wystawiła kursy na tę galę. Oficjalny sponsor FAME MMA faworyta widział w osobie Kamili Wybrańczyk, jednak niektórzy typowali wygraną jej przeciwniczki – wszystko ze względu na ogromną przewagę warunków fizycznych będącą po stronie byłej zawodniczki sportów sylwetkowych.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Kamiszka vs Anna IFBB

Wynik walki Kamiszka vs Anna IFBB, czyli bardzo ważny pojedynek dla obu zawodniczek. Kamiszka z pewnością planuje dążyć do rewanżu z Linkiewicz, z którą minimalnie przegrała pojedynek o mistrzowskie trofeum. Z kolei Andrzejewska przegrała w debiucie, więc jeśli przegrałaby również drugie starcie, być może byłby to jej ostatni występ w FAME MMA. Wynik walki Kamiszka vs Anna IFBB może być więc kluczowy, jeśli chodzi o dalsze występy obu pań w klatce FAME.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Opis walki Kamiszka vs Anna IFBB

Opis walki Kamiszka vs Anna IFBB, czyli jak to wyglądało? Cała walka toczyła się w stójce, gdzie częściej i celniej trafiała Andrzejewska. Sędziowie wskazali jej jednogłośny triumf, dzięki czemu wygrała swoją pierwszą walkę w FAME MMA!

Anna Andrzejewska pokonała Kamiszkę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: