Don Kasjo vs Wrzosek, czyli hitowa walka gali FAME MMA 12. Kto wygrał starcie gwiazdy FAME MMA z byłym mistrzem KSW?

Don Kasjo vs Wrzosek FAME MMA 12

Don Kasjo vs Wrzosek na FAME MMA 12, czyli walka na zasadach boksu, co z pewnością nie podobało się wielu kibicom. Don Kasjo jest jednak na tyle popularnym zawodnikiem, że federacji opłaca się widocznie dostosować do jego warunków i kontraktować jego pojedynki właśnie na zasadach pięściarskich. Tym razem w stójce postarał się go zaskoczyć Wrzosek, czyli były zawodnik UFC czy KSW.

Kto wygrał walkę Don Kasjo vs Wrzosek?

O tym, kto wygrał walkę Don Kasjo vs Wrzosek przekonaliśmy się podczas sobotniej gali. Zawodnicy od kilku miesięcy wymieniali się w mediach uprzejmościami i widać, że walka niosła również za sobą konflikt prywatny, a nie tylko czysto sportowy. Dość powiedzieć, że Don Kasjo i Wrzosek w przeszłości byli znajomymi i stali razem w narożniku podczas walki Ewelony na FAME MMA. Z czasem ich relacja jednak przybrała nieco inny charakter, który doprowadził ich aż do nienawiści i walki na FAME MMA 12.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Don Kasjo vs Wrzosek

Wynik walki Don Kasjo vs Wrzosek, czyli obaj mają sporo do stracenia. Jeśli Don Kasjo przegrałby, zanotowałby drugą porażkę z rzędu. Choć Kasjusz Życiński nie uznaje przegranej z Normanem Parke, fakt jest taki, że w jego rekordzie widnieje po tym pojedynku porażka. Jeśli Wrzosek przegrałby, straciłby kontrakt w KSW, o czym powiedzieli szefowie największej polskiej organizacji MMA. Stawka była więc spora i do wygrania równie dużo, co do stracenia.

Opis walki Don Kasjo vs Wrzosek

Opis walki Don Kasjo vs Wrzosek, czyli jak to wyglądało?

I runda

Sporo ciosów od początku! Choć Kasjusz jest dużo wyższy, w swoim stylu skracał dystans i wchodził w wymiany. Wrzosek jest szybki, ale kto trafiał celniej? Trudne zadanie przed sędziami!

II runda

Co za walka! Trafiał Wrzosek, trafiał Don Kasjo. Nie zazdrościmy sędziom - trudny pojedynek do sędziowania!

III runda

Wydaje się, że w tej rundzie lepszy był Wrzosek. Kasjo nie trafiał już tak skutecznie i wydaje się, że był bardziej zmęczony od swojego rywala.

IV runda

Od dobrych ciosów prostych rozpoczął były mistrz KSW. Wydaje się jednak, że mocniejszymi ciosami trafiał Don Kasjo i to jemu sędziowie mogli zapisać to starcie.

V runda

Wydaje się, że więcej sił zachował Wrzosek. Nie oznacza to jednak, że Don Kasjo nie odpowiada mocnymi ciosami.

VI runda

W ostatniej rundzie bez zmian - sporo ciosów z obu strony. Żaden z zawodników nie był zamroczony, żaden nie był liczony. Jak widzieli to sędziowie?

Don Kasjo pokonał Marcina Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: