Zusje vs Martirenti, czyli druga i ostatnia walka kobiet na karcie walk FAME MMA 12. Kto wygrał ten pojedynek?

Zusje vs Martirenti FAME MMA 12

Zusje vs Martirenti na FAME MMA 12, czyli drugi pojedynek kobiet karty walk FAME MMA 12. Warto zauważyć, że obie zawodniczki miały ujemne rekordy – Kamila Smogulecka wygrała do tej pory jeden pojedynek, a dwa przegrała, z kolei Martirenti zanotowała nieudany debiut. Któraś z nich po bezpośrednim pojedynku musiała poprawić więc swój bilans i przybliżyć się do kolejnych występów w klatce FAME MMA.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kto wygrał walkę Zusje vs Martirenti?

O tym, kto wygrał walkę Zusje vs Martirenti przekonaliśmy się podczas sobotniej gali. Była to bowiem piąta walka FAME MMA 12. Na papierze faworytem była Zusje i trudno się temu dziwić. Smogulecka, nawet jak przegrywała, prezentowała w klatce spory charakter i zawziętość, przez cały czas idąc do przodu. Z kolei Martirenti zaprezentowała się w debiucie co najmniej przeciętnie. Kto wygrał walkę Zusje vs Martirenti? Jeśli ktoś miał swojego faworyta, mógł wytypować to w firmie Betclic.

Wynik walki Zusje vs Martirenti

Wynik walki Zusje vs Martirenti, czyli ważny pojedynek dla obu zawodniczek. Jeśli Zusje przegrałaby, jej bilans wyglądałby kiepsko – 1-3. Jeśli Martirenti przegrałaby, jej bilans wyglądałby... kiepsko – 0-2. Zarówno Zusje, jak i Martirenti musiały więc zrobić wszystko, żeby wygrać i poprawić swój rekord. Co prawda rekordy nie walczą, zwłaszcza na galach typu freak fight, ale każda wygrana przybliża zawodnika do kolejnych ciekawych starć, więc również i tym razem Zusje czy Martirenti dzięki wygranej mogły zbliżyć się na przykład do rewanżowej walki ze swoimi pogromczyniami z przeszłości.

Zobacz także - kim jest Zusje?

Opis walki Zusje vs Martirenti

Opis walki Zusje vs Martirenti, czyli jak to wyglądało?

I runda

Panie zaczęły w stójce, gdzie mocno trafiała Zusje. Stójka Martirenti była znacznie bardziej chaotyczna. Komentatorzy zwrócili uwagę na progres, który zrobiła Martirenti - nie bała się już przyjąć ciosu, jak w swoim debiutanckim starciu.

II runda

Od kopnięć rozpoczęła Zusje, po chwili dorzucając również ciosy. Odpowiadała również Martirenti, która próbowała ekwilibrystycznych technik. Wydaje się jednak, że celniej i mocniej trafiała Smogulecka.

III runda

Trzecie starcie rozpoczęło się od wymian w stójce. Martirenti starała się obalić przeciwniczkę, jednak bez powodzenia. Pod koniec potężnymi ciosami trafiała Zusje, ale nie zdołała wygrać przed czasem.

Zusje pokonała Martirenti przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: