Błoński vs Fit Lovers, czyli jedna z najważniejszych walk całej gali FAME MMA 12. Kto wygrał ten pojedynek?

Błoński vs Fit Lovers FAME MMA 12

Błoński vs Fit Lovers na FAME MMA 12, czyli walka, w której spotkali się niepokonany gwiazdor FAME MMA i debiutujący influencer, mający za sobą imponującą przeszłość sportową – zarówno w sportach sylwetkowych, jak i szeroko pojętych „ruchowych”. Mateusz Janusz, czyli Mateusz z Fit Lovers, jest bardzo wysportowany i aktywny, w czym wielu ekspertów upatrywało jego szanse podczas sobotniej gali.

Kto wygrał walkę Błoński vs Fit Lovers?

O tym, kto wygrał walkę Błoński vs Fit Lovers przekonaliśmy się podczas sobotniej gali. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał, mogliśmy spróbować wytypować zwycięzcę. Kursy na galę FAME MMA 12 wystawiła firma Betclic, oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight. Faworytem był Kacper „Blonsky” Błoński, jednak Janusz nie pozostawał bez szans i z pewnością wielu widziało w typie na jego wygraną sporą szansę na zarobek.

Wynik walki Błoński vs Fit Lovers

Wynik walki Błoński vs Fit Lovers, czyli albo trzecia wygrana z rzędu i efektowny rekord, albo... efektowny debiut - możliwości były dwie. Błoński zakochał się w MMA i jak sam przyznaje, nie wyobraża sobie życia bez treningów. Rozwija się z walki na walkę i widać, że posiada do tego sportu spore predyspozycje. Predyspozycje do MMA posiada z pewnością również Mateusz z Fit Lovers, jednak jak poradził sobie z presją wynikającą z wejścia do klatki? Jak wyglądała jego odporność na ciosy? W przypadku Błońskiego znamy odpowiedzi na te pytania, a w przypadku jego rywala – dopiero poznaliśmy.

Opis walki Błoński vs Fit Lovers

Opis walki Błoński vs Fit Lovers, czyli jak to wyglądało?

I runda

Mocno ruszył Janusz, szybko zyskując dosiad w parterze. Walka po chwili wróciła jednak do stójki. Na 45 sekund przed końcem efektownym rzutem popisał się Błoński, obalając rywala, jednak Mateusz z Fit Lovers skutecznie się obronił. Runda dla debiutanta!

II runda

Jeden cios za drugim! Obaj trafili mocno na początku, a po 30 sekundach Janusz znalazł się w dosiadzie - jednak tylko na chwilę, gdyż zaraz potem w parterze z góry znalazł się Błoński. Mateusz z Fit Lovers z łatwością jednak wstał i przejął korzystną pozycję. Końcówka w stójce - obaj byli już mocno zmęczeni!

III runda

Trzecia runda była nieco spokojniejsza, a skutecznie obalił Błoński. Runda bez wątpliwości dla Błońskiego, ale jak cały pojedynek widzieli sędziowie?

Kacper Błoński pokonał Mateusza Janusza przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: