Ryba vs Koro, czyli walka dwóch utytułowanych polskich freestyle'owców na karcie walk FAME MMA 12. Kto wygrał pojedynek, w którym bukmacherzy od początku widzieli sporego faworyta?

Ryba vs Koro FAME MMA 12

Ryba vs Koro na FAME MMA 12, czyli drugi pojedynek karty walk FAME MMA 12. W klatce swoje umiejętności sportowe skonfrontowali dwaj zawodnicy wywodzący się z... freestyle'u. Zarówno Ryba, jak i Koro mają na swoim koncie wygraną w WBW, czyli najważniejszej imprezie tej dziedziny hip-hopu. Kto wygrał walkę Ryba vs Koro, jeśli chodzi o pięści, a nie słowa i rymy?

Kto wygrał walkę Ryba vs Koro?

O tym, kto wygrał walkę Ryba vs Koro przekonaliśmy się na początku sobotniej gali. Była to bowiem druga walka FAME MMA 12. Na papierze faworytem był Ryba, który miał na swoim koncie dwie walki w FAME MMA i obie wygrane. Koro posiada jednak spore doświadczenie sportowe – od wielu lat trenuje capoeirę. Tego typu zaplecze z pewnością pomogło mu znacznie szybciej zaadaptować się, jeśli chodzi o treningi stricte sportów walki.

Wynik walki Ryba vs Koro

Wynik walki Ryba vs Koro, czyli to był ważny pojedynek dla obu zawodników. Jeśli Ryba wygrałby, miałby rekord 3-0 i być może dostałby szansę walki o pas. Z kolei Koro z pewnością celował w efektowny debiut, który pozwoliłby mu zarówno zyskać większą popularność, jak i widowiskowo przywitać się z szefami i widownią FAME MMA. W ostatnich latach na freestyle'u lepiej radzi sobie Koro, a jak było w klatce?

Galę FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Opis walki Ryba vs Koro

Opis walki Ryba vs Koro, czyli jak to wyglądało? Trudno było przewidzieć, ponieważ nie wiedzieliśmy, na co stać Koro. Ryba jest niezwykle solidny w każdej płaszczyźnie, co udowodnił w poprzednich pojedynkach. Wiedział już przede wszystkim, z jakim stresem i emocjami wiąże się samo wejście do klatki. Pytanie więc było takie, jak Koro poradzi sobie z całą otoczką?

I runda

Mocnym low kickiem pojedynek rozpoczął Koro. Mocnymi ciosami odpowiadał z kolei Ryba - zwłaszcza z prawej ręki. Cała runda przebiegła w stójce - działo się!

II runda

Po 30 sekundach rundy Ryba starał się obalić rywala, jednak Koro poradził sobie w trudnej sytuacji. Tym razem w stójce aktywniejszy był Koro, który skutecznie obijał - wydaje się - zmęczonego już nieco Rybę. Wszystko wskazuje na to, że po dwóch rundach sędziowie wskazują remis.

III runda

Ostatnia runda toczyła się w stójce. Zarówno Koro, jak i Ryba szli do przodu, jednak wydawało się, że więcej sił zachował debiutant.

Koro pokonał Rybę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: