Krycha vs Szewcu, czyli walka, o której mówiło się od dawna i do której w końcu doszło na FAME MMA 12. Kto wygrał ten pojedynek?

Krycha vs Szewcu FAME MMA 12

Krycha vs Szewcu na FAME MMA 12, czyli czwarty pojedynek karty walk FAME MMA 12. Dla wielu kibiców czy ekspertów sporym zaskoczeniem było to, jakie kursy na ten pojedynek zaproponowała firma Betclic, oficjalny sponsor organizacji FAME MMA. Faworytem od początku był bowiem Szewcu, legitymujący się rekordem 0-2. Z kolei Krycha posiadał jeden z najlepszych bilansów w całej organizacji, a przegrał tylko raz. Jeśli ktoś wierzył w umiejętności Krychy, z pewnością widział oczyma wyobraźni spory zarobek dzięki typowi na underdoga.

Kto wygrał walkę Krycha vs Szewcu?

O tym, kto wygrał walkę Krycha vs Szewcu przekonaliśmy się na początku sobotniej gali. Była to bowiem czwarta walka FAME MMA 12. Na papierze faworytem był Szewcu, ale na zawodniku z Legnicy ciążyła spora presja. Trzecia porażka z rzędu niemal na pewno oznaczałaby bowiem dla niego koniec przygody z FAME MMA. Rzadko kiedy zdarza się bowiem, żeby zawodnik z rekordem 0-3 dostał jeszcze szansę na odbudowanie się w tej samej federacji, w której przegrał wszystkie pojedynki.

Wynik walki Krycha vs Szewcu

Wynik walki Krycha vs Szewcu, czyli ważny pojedynek dla obu zawodników. Jeśli Szewcu przegrałby, niemal na pewno wyleciałby z FAME MMA. Z kolei Krycha, biorąc pod uwagę jego bilans, nie mógł sobie pozwolić na porażkę z przeciwnikiem z bilansem 0-2. Walka zapowiadała się więc niezwykle ciekawie, gdyż każdy z zawodników miał zarówno sporo do wygrania, jak i przede wszystkim do stracenia.

Zobacz także - kim jest Szewcu?

Opis walki Krycha vs Szewcu

Opis walki Krycha vs Szewcu, czyli jak to wyglądało?

I runda

Ależ ruszył Szewcu w stójce! Krycha starał się uspokoić pojedynek i trafiał pojedynczymi ciosami, jednak na przestrzeni całej rundy znacznie lepszy był Szewczyk. Starcie dla zawodnika z Legnicy.

II runda

Ponownie od mocnych kopnięć rozpoczął Szewcu. W połowie rundy Krycha obalił rywala i znalazł się na górze. Właśnie w tej płaszczyźnie zakończyło się starcie i wygląda na to, że dzięki obaleniu Krycha mógł na kartach sędziowskich być wybrany jako triumfator tej rundy.

III runda

Bez niespodzianek - awantura na początku rundy! Po 30 sekundach Krycha w efektowny sposób wyniósł rywala i obalił Szewca, zyskując dosiad. Runda bez wątpliwości dla Krychy.

Krycha pokonał Szewca przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: