Don Kasjo vs Boxdel, czyli... gala FAME MMA nie zakończyła się na walce wieczoru. Kto wygrał walkę Don Kasjo vs Boxdel?

Don Kasjo vs Boxdel FAME MMA 12

Don Kasjo vs Boxdel na FAME MMA 12, czyli walka, która wskoczyła do karty walk na kilkadziesiąt godzin przed galą. Podczas programu F2F na kanale FAME MMA na YouTube doszło do konfrontacji Don Kasjo z Boxdelem. W pewnym momencie Kasjusz Życiński rzucił wyzwanie w stronę Boxdela, żeby ten zawalczył z nim zaraz po zakończeniu jego walki z Marcinem Wrzoskiem. I Boxdel się zgodził.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kto wygrał walkę Don Kasjo vs Boxdel?

O tym, kto wygrał walkę Don Kasjo vs Boxdel przekonaliśmy się więc po walce wieczoru, czyli starciu Don Kasjo vs Wrzosek. Była to dodatkowa walka na gali, choć trzeba przyznać, że zapowiadało się ogromne show. Zmęczony Don Kasjo kontra znacznie cięższy i pewnie silniejszy Boxdel. Warto dodać, że pojedynek odbył się w formule pięściarskiej, więc Boxdel nie mógł wykorzystać zmęczenia Życińskiego na przykład obalając go.

Wynik walki Don Kasjo vs Boxdel

Wynik walki Don Kasjo vs Boxdel, czyli... bezprecedensowe wydarzenie w historii FAME MMA. Po raz pierwszy zawodnik stoczył bowiem dwie walki na jednej gali.

Zobacz także - ile Don Kasjo zarabia za walkę?

Opis walki Don Kasjo vs Boxdel

Opis walki Don Kasjo vs Boxdel, czyli jak to wyglądało?

I runda

Zaskakująco dobrze wyglądał Boxdel! Don Kasjo szukał ciosów na dół i kto wie, czy w kolejnych rundach nie będzie to kluczowe dla losów pojedynku.

II runda

Trafił mocnym ciosem Don Kasjo, który - jak się wydawało - odebrał Boxdelowi chęci do dalszej walki. Sędzia liczył włodarza FAME MMA, po czym wybrzmiał gong kończący rundę.

III runda

Boxdel dotrwał do końca walki. Don Kasjo nie forsował tempa, momentami... głaszcząc swojego przeciwnika. Pewna wygrana Życińskiego na punkty.

Don Kasjo wygrał z Boxdelem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 12: