Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński, bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd FAME MMA. Czy Don Kasjo zarobki są adekwatne do jego statusu w organizacji? Ile zarabia Don Kasjo za walkę FAME MMA? Don Kasjo vs Parke – co, oprócz pensji, jest stawką pojedynku? Don Kasjo Warsaw Shore zarobki – czy udział w programie przynosi korzyści majątkowe? Biznesy Don Kasjo – czym zajmuje się oprócz walk w FAME MMA?

Don Kasjo FAME MMA – brzmi to jak połączenie idealne. Kontrowersyjny uczestnik telewizyjnych programów z kategorii reality show, jak Ex na plaży czy Warsaw Shore perfekcyjnie wpasował się w realia organizacji typu freakfight.

Don Kasjo FAME MMA jest jedną z największych gwiazd, w dużej mierze dzięki wizerunkowi i charyzmie, jaką posiada. Don Kasjo w FAME MMA ma na tyle mocną pozycję, że toczy swoje pojedynki w formule bokserskiej. To pokazuje, że włodarzom FAME MMA zależy na tym, żeby utrzymać kontrowersyjnego zawodnika w swojej federacji tak długo, jak to będzie możliwe.

Don Kasjo zarobki

zarabianie don kasjo

Don Kasjo zarobki to z pewnością jeden z aspektów, który niezwykle ciekawi wszystkich fanów FAME MMA. Organizacja FAME MMA, podobnie jak inne federacje sportów walki w Polsce, nie podają jednak do publicznych informacji danych odnośnie zarobków swoich zawodników. Don Kasjo zarobki można więc próbować jedynie oszacować na podstawie plotek, domysłów czy wywiadów z zawodnikami, którym czasami zdarza się powiedzieć nieco za dużo.

Patrząc na to, jak wielką gwiazdą FAME MMA jest Don Kasjo, zarobki zawodnika wywodzącego się z pięściarstwa z pewnością są czołowymi w organizacji. Na jednym ze streamów na YouTube zdradził, że jego rywal, Maciej Rataj za walkę z nim zarobił tyle, ile "niektórzy nie dostają w walkach o pas KSW". Rataj z kolei dodał, że Don Kasjo dostał za ten pojedynek parokrotnie więcej od niego.

Ile zarabia Don Kasjo za walkę FAME MMA?

Ile zarabia Don Kasjo za walkę FAME MMA? Dokładnie nie wiadomo i zapewne nigdy oficjalnie się tego nie dowiemy, gdyż zawodników obowiązują tak skonstruowane kontrakty, że zabraniają im o tym wprost mówić. To, ile zarabia Don Kasjo za walkę FAME MMA przeciwko Normanowi Parke, jest jednak ciekawym zagadnieniem. Zawodnicy walki wieczoru FAME MMA 10, oprócz swoich pensji, mogą bowiem zgarnąć efektowną sztabkę złota, wartą około 100 tysięcy złotych. Kto wygra ten pojedynek, dostanie więc i swoją pensję, i całkiem przyjemny bonus w postaci właśnie sztabki złota.

Nie ulega jednak wątpliwości, że na pytanie, ile zarabia Don Kasjo za walkę FAME MMA, można odpowiedzieć – dużo. Życiński wzbudza swoją osobą spore zainteresowanie i kontrowersje, czyli wszystko to, co potrzebne jest do tego, żeby być gwiazdą FAME MMA. Nie można mu także odmówić sporych umiejętności, jak na możliwości FAME MMA. Don Kasjo jest bowiem byłym amatorskim pięściarzem i właśnie w tej płaszczyźnie czuje się najlepiej.

 

 

Don Kasjo – Parke zarobki

Don Kasjo – Parke zarobki nie są więc znane. Znany jest bonus, który przysługuje wygranemu – sztabka złota o wartości około 100 tysięcy złotych. Skoro tak drogi przedmiot jest bonusem, niech każdy odpowie sobie na pytanie, ile muszą zarobić bohaterowie walki wieczoru, jeśli chodzi o ich podstawowe wynagrodzenie.

Don Kasjo – Parke zarobki mogą być rekordowe, jeśli chodzi o historię FAME MMA. Norman Parke jest wszak zawodnikiem największej polskiej organizacji MMA, czyli KSW, a mimo to szefowie FAME MMA zdołali go przekonać do wystąpienia na ich gali. - Easy money – regularnie powtarza na konferencjach prasowych zawodnik z Irlandii Północnej, komentując pojedynek z Życińskim. Nie ulega wątpliwości, że pieniądze to główny czynnik, który przekonał byłego zawodnika UFC do wystąpienia na gali FAME MMA.

Don Kasjo wypłata

Don Kasjo wypłata za walkę z Parke będzie więc prawdopodobnie jego największą w karierze. Wcześniej – choć trzeba pamiętać, że to wciąż tylko domysły – z pewnością najwięcej zarobił za inny medialny pojedynek, czyli walkę z Marcinem Najmanem. Don Kasjo wypłata za FAME MMA może być jeszcze bardziej okazała, jeśli wygra – wtedy jego kieszeń zasili kolejne 100 tysięcy, czyli wartość sztabki złota będącej w puli nagród za wygraną w walce wieczoru FAME MMA 10.

Don Kasjo wypłata w przyszłości z pewnością będzie jeszcze lepsza, jeśli utrzyma imponujący bilans w walkach. Jak na razie jest bowiem niepokonany. A nic tak pozytywnie nie wpływa na zarobki zawodników, jak kontrowersyjność i kolejne efektowne zwycięstwa, po których kolejka chętnych rywali na zmierzenie się z danym fighterem robi się coraz dłuższa.

Don Kasjo Warsaw Shore zarobki

zarobki warsaw shore don kasjo

Don Kasjo Warsaw Shore zarobki – czy uczestnicy kontrowersyjnego reality show zarabiają za udział w programie? Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, zarabiają, ale są to głównie pieniądze na pokrycie bieżących wydatków w trakcie programu – coś na zasadzie tygodniówki. Prawdziwe pieniądze zaczynają zarabiać po programie, gdy opuszczają efektowny dom jako popularni i często kontrowersyjni celebryci.

Zarabiają wówczas między innymi na współpracach z firmami, reklamując dane produkty w swoich social mediach. Mogą też liczyć na kilka czy kilkanaście tysięcy złotych za pojawienie się na danej imprezie – właściciele danego klubu liczą tym samym, że pojawienie się gwiazdy sprawi, że impreza będzie cieszyć się znacznie większym zainteresowaniem. Do współprac z markami czy imprez należy z pewnością dodać też... walki. Na FAME MMA swoje pojedynki toczyło już wszak wielu uczestników tego typu programów – właśnie Don Kasjo, Rataj, Damian „Stifler” Zduńczyk, Alan Kwieciński czy Ewelina „Ewelona” Kubiak. Don Kasjo Warsaw Shore zarobki z pewnością były większe po programie, niż za sam udział w kontrowersyjnym reality show.

Biznesy Don Kasjo

Biznesy Don Kasjo, czyli czym zajmuje się Życiński oprócz tego, że bierze udział w Warsaw Shore i walczy na FAME MMA? Gdy Don Kasjo zawitał do programów MTV oraz przy okazji jego początkowych walk na FAME MMA, zajmował się doradztwem finansowym, mając swoją własną firmę. Aktualnie nie wiadomo jednak, czy nadal działa w tej branży, czy skupił się jednak na rozwijaniu swojej medialnej kariery.

Biznesy Don Kasjo to także marka odzieżowa o uroczej nazwie "TURBO PRZYGŁUP". Na oficjalnym sklepie marki można zakupić koszulki czy bluzy z hasłami, z którymi kojarzony jest Życiński, jak na przykład „Ambea”.


Co robi Don Kasjo oprócz walk w FAME MMA?
Don Kasjo zajmował się doradztwem finansowym, posiada także markę odzieżową "Turbo Przygłup". Znany jest z programu Warsaw Shore.
Co wygra zwycięzca walki Don Kasjo - Parke?
Oprócz wygranej w rekordzie bokserskim i pensji stawką walki jest także sztabka złota o wartości 100 tysięcy złotych.