Już 21 stycznia odbędzie się pierwsza gala spod szyldu KSW w roku 2023. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie KSW 78? Gdzie obejrzeć ważenie przed KSW 78? Kto na ważeniu KSW 78? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Kiedy ważenie KSW 78?

Kiedy ważenie KSW 78? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji KSW. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna) została zaplanowana na 21 stycznia, ważenie zobaczymy w piątek 20 stycznia. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okaże się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczymy kibiców została zaplanowana na godzinę 18:00.

Gdzie ważenie KSW 78?

Gdzie ważenie KSW 78? Lokalizacja ważenia przed KSW 78 jest już znana. Odbędzie się ono w małej hali w Netto Arenie w Szczecinie. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc nie trzeba wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników sobotniej gali.

Sprawdź także - typy na KSW

Transmisja z ważenia KSW 78

Transmisja z ważenia KSW 78 odbędzie się na "Kanale Sportowym" na platformie YouTube, a także na profilu organizacji KSW na Facebook'u. Od kilku gal KSW ściśle współpracuje z "Kanałem Sportowym", przez co to właśnie tam możemy oglądać transmisję z ważenia. Studio przed tym wydarzeniem rozpocznie się pół godziny przed ceremonią ważenia, czyli o 17:30. Sama sobotnia gala będzie natomiast dostępna w PPV na KSW 78.

Kto na ważeniu KSW 78?

Na ważeniu KSW 78 zobaczymy wszystkich bohaterów sobotniej gali. Kibice z pewnością najbardziej będą wyczekiwać pojawienia się na scenie Michała Materli i Kendalla Grove'a. To właśnie ci zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali KSW 78. Poza nimi należy również wspomnieć o innych zawodnikach. W co-main evencie naprzeciwko siebie staną Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski natomiast walką poprzedzającą to starcie będzie pojedynek Borys Mańkowski vs Valeriu Mircea.

Sprawdź także - karta walk KSW 78

Wyniki ważenia KSW 78

Wyniki ważenia przed KSW 78 poznamy już w piątkowy wieczór 20 stycznia. To właśnie wtedy wszyscy zawodnicy sobotniego wydarzenia zaprezentują się na scenie i po raz ostatni przed galą staną naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Michał Materla 88,4 kgKendall Grove 88,2 kg
Tomasz Romanowski 83,9 kgRadosław Paczuski 84,3 kg
Roman Szymański 70,8 kgRaul Tutarauli 70,6 kg
Borys Mańkowski 70,7 kgValeriu Mircea 70,7 kg
Łukasz Sudolski 93,2 kgKleber Raimundo Silva 92,8 kg
Rafał Kijańczuk 93,4 kgMarc Doussis 93,1 kg
Łukasz Rajewski 70,7 kgSahil Siraj 70,5 kg
Oskar Szczepaniak 70,7 kgRaimondas Krilavicius 70,6 kg
Borys Dzikowski 84,4 kgAndre Langen 84,2 kg
ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!