Kijańczuk vs Doussis - Przebieg walki

Runda I

 

Agresywniej zaczyna Kijańczuk. Dobre niskie kopnięcie Polaka. Obala Doussis. Próbuje wstać Kijana, jednak przez to oddaje plecy. Walka przenosi się pod siatkę. Próbuje obalić Doussis, jednak robi to w fatalny sposób i to Kijańczuk znalazł się z góry! Zasypuje ciosami rywala Polak i w końcu sędzia przerywa. Koniec!

 

Rafał Kijańczuk pokonuje Marca Doussisa przez TKO, runda I.

Kijańczuk vs Doussis KSW 78

Kijańczuk vs Doussis, czyli jedna z najciekawszych walk na gali KSW 78 w Szczecinie. Starcie to zapowiadało się bardzo emocjonująco. Kijańczuk wygrał jedenaście z szesnastu walk, natomiast Doussis wychodził zwycięsko w ośmiu z dziewięciu pojedynków. Co ciekawe, sumując wszystkie walki obu zawodników, tylko jedno zakończyło się na punkty!

Polak do organizacji KSW trafił po nieudanej przygodzie w organizacji Pawła Jóźwiaka, gdzie stoczył cztery walki, z których wygrał tylko jedną. Po rozstaniu z FEN Kijańczuk stoczył dwa wygrane starcia. Pierwsze z Vlado Neferanoviciem na gali Armia Fight Night, a drugie z Felixem Polianidisem na Madness Cage Fighting 7. W organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego zadebiutował w marcu 2022 roku. Już w pierwszej rundzie pokonał Yanna Kouadję przez TKO. W kolejnej walce zmierzył się z czołowym zawodnikiem dywizji półciężkiej - Ivanem Erslanem. Tym razem Chorwat okazał się nie do przejścia. Kijańczuk przegrał już w pierwszej rundzie.

Niemiec podobnie jak Kijańczuk, do tej pory stoczył dwie walki w federacji KSW. W debiucie przegrał z Damianem Piwowarczykiem, a w drugiej walce triumfował nad Przemysławem Dzwoniarkiem, wygrywając w efektowny sposób przez poddanie w drugiej rundzie.

Kto wygrał walkę Kijańczuk vs Doussis na KSW 78?

O tym, kto wygrał walkę Kijańczuk vs Doussis na KSW 78, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 21 stycznia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 78.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kijańczuk vs Doussis, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Kijańczuk. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.40, natomiast na Niemca 2.96.

Kijańczuk vs Doussis Wynik

Wynik walki Kijańczuk vs Doussis stał pod znakiem zapytania i z pewnością był ważny dla obu zawodników w kontekście dalszej kariery w KSW. Obaj zawodnicy mają już doświadczenie w zawodowym MMA i dla obu było to trzecie starcie w organizacji KSW. Podbudowany był na pewno Niemiec, który wygrał swój ostatni pojedynek na gali z numerem 71, poddając gilotyną Przemysława Dzwoniarka (3-1). Kijańczuk chciał zmazać plamę po ostatniej porażce z Ivanem Erslanem i to mu się udało. Walka potrwała zaledwie dwie minuty i trzy sekundy, a zwycięsko i znowu przed czasem Kijańczyk pokonał Doussisa przez TKO.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!