Rajewski vs Siraj - Przebieg walki

Runda I

 

Od kopnięcia zaczyna Polak. Rajewski zagania rywala pod siatkę. Dużo kopnięć wyprowadza Siraj. Świetna kombinacja Rajewskiego! Zachwiał się Siraj. Polak nie ruszył jednak na rywala, ale po chwili ponownie trafia i pada reprezentant Szwecji! Szybko jednak wraca do walki. Ależ prawy prosty wyprowadzony przez Polaka! Siraj upada, dobija go Rajewski! Sędzia przerywa walkę! Koniec!

 

Łukasz Rajewski pokonuje Sahila Siraja przez TKO, runda I.

Rajewski vs Siraj KSW 78

Rajewski (12-8) vs Siraj (7-2), czyli trzeci pojedynek na gali KSW 78 w Szczecinie. Polak reprezentujący Czerwonego Smoka w ostatnim czasie przeżywa spadek formy. Rajewski przegrał dwie walki z rzędu, a jego bilans w organizacji KSW przed tym pojedynkiem to cztery wygrane i pięć porażek. W 2018 roku po wygranej z Leo Zulicem rozstał się z federacją KSW. Po tym triumfie przegrał kolejne trzy walki. W listopadzie 2018 na gali Cage Warriors uległ Madsowi Burnellowi. Dwa miesiące później, na gali Babilon MMA 7, przegrał z Danielem Rutkowskim, a w czerwcu 2019 roku musiał uznać wyższość Łukasza Kopery podczas ACA 96.

Przed podpisaniem kolejnego kontraktu z KSW wygrał jeszcze z Piotrem Przepiórką na gali Babilon MMA 11. Jego powrót do KSW okazał się dobrą decyzją. Na wydarzeniu z numerem 54 pokonał Bartłomieja Koperę, a 7 miesięcy później Konrada Dyrschkę. W styczniu ubiegłego roku uległ Donovanowi Desmae, a w maju poddał go Albano Barrio.

Szwed z kolei zawodową karierę rozpoczął w 2015 roku. Po wygranej w debiucie nad Andersonem Cruze nieoczekiwanie zrobił sobie 3-letnią przerwę. Powrócił do klatki w 2018 roku, pokonując na gali Cage Warriors 93 w pierwszej rundzie Simena Grøttuma. Od tej pory stoczył jeszcze sześć walk, wygrywając pięć z nich, w tym ostatnią 10 grudnia 2022 roku na gali Superior Challenge 25, pokonując Maycona Bezerra (11-5-1).

Kto wygrał walkę Rajewski vs Siraj na KSW 78?

O tym, kto wygrał walkę Rajewski vs Siraj na KSW 78, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 21 stycznia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 78. Z racji tego, że była to druga walka z karty wstępnej, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Rajewski vs Siraj, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Siraj. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.64, natomiast na Rajewskiego 2.26.

Rajewski vs Siraj Wynik

Wynik walki Rajewski vs Siraj stał pod znakiem zapytania i z pewnością był istotny dla obu zawodników, ale bardziej dla Polaka. Rajewski po powrocie do KSW wygrał dwa pojedynki. Po tych triumfach nadeszły jednak dwie porażki - obie w drugiej rundzie. Siraj mentalnie na pewno czuł się przed tym starciem lepiej od swojego rywala. Był w serii dwóch zwycięstw, a w zawodowej karierze przegrał tylko jeden pojedynek z bardziej doświadczonym Arbi Mezhidovem. Jeśli Rajewski marzy o kolejnych walkach w KSW, musiał pokazać się z dobrej strony i postarać się wygrać z faworyzowanym Szwedem. Tak też się stało. Walka potrwała cztery minuty i pięć sekund, a zwycięsko wyszedł z niej Rajewski, pokonując Siraja przez TKO.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!